اخبار و مقالات

فشن بروز هزینه

فشن بروز از جدید ترین تکنیک های فیبروز ابرو است که در طراحی ابرو و فرم نهایی ابرو متفاوت است. همانطور که از نام این متد پیداست، نتیجه نهایی حاصل از این تکنیک مورد پسند همه نیست و باید در نظر داشته باشید که فرم نهایی ابروها به صورت لیفت است. این تکنیک با سایر روش های تاتو مانند میکروبلیدینگ ابرو ، هاشور ابرو و غیره متفاوت است و تفاوت عمده آن، طرح زدن ابرو ها و مدل نهایی آن ها می باشد. در تکنیک فشن بروز، ابروها لیفت شده و تارهای مو به سمت بالا هاشور زده می شوند. در واقع فرم نهایی ابرو در این تکنیک، مانند ابروهای طبیعی لیفت شده است.

با توجه به اینکه لیفت مژه و ابرو بسیار محبوب شده است و متقاضیان زیادی دارد. این تکنیک هم روز به روز در حال محبوب شدن است و طرفداران بیشتری دارد. با توجه به محبوب شدن این متد، بحث های مرتبط با قیمت فشن بروز بسیار بیشتر شده است. بانوان همواره درباره قیمت این تکنیک کنجکاو هستند. این متد هم مانند روش های دیگر تاتو ابرو دارای قیمت متغیری می باشد. در تعیین هزینه نهایی، قاکتورهای گوناگونی نقش دارند که یکی از این فاکتورهای برند مواد می باشد. در واقع برند رنگ و دستمز مستر از مهم ترین فاکتورهای تعیین قیمت هستند. به همین دلیل توصیه میکنیم از مرکز تخصصی مدنظرتان هزینه را جویا شوید. زیرا هر مرکز تخصصی با توجه به مهارت پرسنل، برند مواد، نوع دستگاه و تجهیزات مرکز خود هزینه نهایی را اعلام می کند.

ویژگی های فشن بروز ابرو

این روش دارای مزایا بسیاری است و یکی از جدیدترین تکنیک های فرم دهی به ابرو و افزایش تراکم ابرو می باشد. با استفاده از این تکنیک می توانید به قرینه سازی ابرو ها کمک کنید و فرم دادن به ارک و تاج ابر هم امکانپذیر است.

این متد به دلیل دستی بودن، ظرافت و دقت بیشتری دارد که منجر به حالت دادن ظریف و نچرال به ابروها می شود. پیش از شروع کار، ازپماد ها یا کرم های بی حسی برای پوست ابرو استفاده می شود. به همین دلیل سوزش و التهاب در این متد بسیار کم است و بدون درد قابل انجام دادن است. همچنین این روش به راحتی قابلیت ریموو کردن دارد و در صورتی که تمایل به تغییر فرم ابروداشته باشید، می توانید با مراجعه به مراکز تخصصی و درخواست ریموو ابرو ، به راحتی فشن بروز را ریموو کرده و فرم ابروها را تغییر دهید.

روش فشن بروز

لیفت ابرو نیازمند ابروهایی پر پشت و بلند است و به همین دلیل، افرادی که ابروهای پر پشت دارند، کاندید های مناسب تری دارد. اما به دلیل محبوبیت لیفت ابرو ، برای بانوانی که ابروهای نازک و کم حجم دارند هم روش جایگزینی معرفی شده است. این روش جایگزین، متد فشن بروز ابرو است. با استفاده از این متد می توانید ابروهایی با تراکم بالا و لیفت شده داشته باشید. تکنیک فشن بروز ابرو به صورت دستی و با استفاده از سوزن های مخصوص انجام می شود.

برند سوزن ها و مدل سر سوزن، می تواند متفاوت باشد و این امر بستگی به مستر دارد. به طور کلی این روش دارای ماندگاری بالایی است و به دلیل تزریق رنگ به پوست، نیاز به ترمیم دارد. رنگ تزریق شده به پوست ابرو در دوره نقاهت دچار ریزش شده و برای افزایش ماندگاری، پس از گذشت 5 الی 6 هفته باید برای ترمیم مراجعه کنید. برخی از افراد با توجه به رنگ پذیری پوستان نیاز به یک نوبت ترمیم دارند ولی برخی از افراد نیاز به دو جلسه ترمیم دارند. برای مطلع شدن از جلسات ترمیم و هزینه، می توانید با مشاوران حرفه ای مرکز تخصصی مریم حمزه ای مراجعه کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *