اخبار و مقالات

فشن بروز ابرو و هزینه آن در مرکز تخصصی مریم حمزه ای

فشن بروز

فشن بروز ابرو و هزینه آن در مرکز تخصصی مریم حمزه ای نسبتا معقول است. انجام این تکنیک در زیبایی چهره شما بسیار موثر است. از جدیدترین تکنیک های فیبروز ابرو است که در طراحی ابرو و فرم نهایی ابرو متفاوت است. همانطور که از نام این متد پیداست، نتیجه نهایی حاصل از این تکنیک مورد پسند همه نیست و باید در نظر داشته باشید که فرم نهایی ابروها به صورت لیفت است. این تکنیک با سایر روش های تاتو مانند میکروبلیدینگ ابرو و هاشور ابرو و غیره متفاوت است و تفاوت عمده آن، طرح زدن ابرو ها و مدل نهایی آن ها می باشد. در این تکنیک ابروها لیفت شده و تارهای مو به سمت بالا هاشور زده می شوند.

در واقع فرم نهایی ابرو در این تکنیک، مانند ابروهای طبیعی لیفت شده است. با توجه به اینکه لیفت مژه و ابرو بسیار محبوب شده است و متقاضیان زیادی دارد. این تکنیک هم روز به روز در حال محبوب شدن است و طرفداران بیشتری دارد. با توجه به محبوب شدن این متد، بحث های مرتبط با قیمت و مدل ابروی فشن بروز جدید بسیار بیشتر شده است. بهتر است ابتدا عکس مدل ابرو فشن بروز را بررسی کنید و سپس نسبت به این کار اقدام نمایید.

بانوان همواره درباره قیمت این تکنیک کنجکاو هستند. این متد هم مانند روش های دیگر تاتو ابرو دارای قیمت متغیری می باشد. در تعیین هزینه نهایی، فاکتورهای گوناگونی نقش دارند که یکی از این فاکتورهای برند مواد می باشد. در واقع برند رنگ و دستمزد مستر از مهم ترین فاکتورهای تعیین قیمت هستند. به همین دلیل توصیه می کنیم از مرکز تخصصی مدنظرتان هزینه را جویا شوید. زیرا هر مرکز تخصصی با توجه به مهارت پرسنل، برند مواد، نوع دستگاه و تجهیزات مرکز خود هزینه نهایی را اعلام می کند.

ویژگی های فشن بروز ابرو

از ویژگی های فشن بروز ابرو می توان به فرم دهی راحت ابرو اشاره کرد. فشن بروز ابرو چیست ؟ این روش دارای مزایا بسیاری است و یکی از جدیدترین تکنیک های افزایش تراکم ابرو می باشد. با استفاده از این تکنیک می توانید به قرینه سازی ابرو ها کمک کنید و فرم دادن به ارک و تاج ابرو هم امکان پذیر است. با دیدن عکس مدل ابرو فشن بروز راجع به انجام دادن آن تصمیم بگیرید. این متد به دلیل دستی بودن، ظرافت و دقت بیشتری دارد که منجر به حالت دادن ظریف و نچرال به ابروها می شود. می توانید با مشورت تتوکار خود یک مدل ابروی جدید را انتخاب کنید.

پیش از شروع کار، از پمادها یا کرم های بی حسی برای پوست ابرو استفاده می شود. به همین دلیل سوزش و التهاب در این متد بسیار کم است و بدون درد قابل انجام است. همچنین ویژگی های تکنیک فوق این است که به راحتی قابلیت ریموو کردن دارد. در صورتی که تمایل به تغییر فرم ابرو داشته باشید، می توانید با مراجعه به مراکز تخصصی و درخواست ریموو ابرو ، به راحتی آن را ریموو کرده و فرم ابروها را تغییر دهید.

روش فشن بروز ابرو چیست

روش فشن بروز ابرو چیست ؟ تکنیک فوق به صورت دستی و با استفاده از سوزن های مخصوص انجام می شود. برند سوزن ها و مدل سر سوزن، می تواند متفاوت باشد و این امر بستگی به مستر دارد. از دیگر ویژگی های فشن بروز ابرو ماندگاری بالای آن نسبت به هاشور ابرو است و به دلیل تزریق رنگ به پوست، نیاز به ترمیم دارد. رنگ تزریق شده به پوست ابرو در دوره نقاهت دچار ریزش شده و برای افزایش ماندگاری، پس از گذشت 5 الی 6 هفته باید برای ترمیم مراجعه کنید. برخی از افراد با توجه به رنگ پذیری پوستشان نیاز به یک نوبت ترمیم دارند ولی برخی از افراد نیاز به دو جلسه ترمیم دارند.

لیفت ابرو نیازمند ابروهایی پر پشت و بلند است و به همین دلیل، افرادی که ابروهای پر پشت دارند، کاندیداهای مناسب تری هستند. اما به دلیل محبوبیت لیفت ابرو برای بانوانی که ابروهای نازک و کم حجم دارند هم روش جایگزینی معرفی شده است. این روش جایگزین، همین روشی است که از آن صحبت کردیم. با استفاده از این متد می توانید ابروهایی با تراکم بالا و لیفت شده داشته باشید. بسته به موقعیت مکانی سالن زیبایی و تجربه کاری آن، فشن بروز هزینه متفاوتی خواهد داشت. برای مطلع شدن از جلسات ترمیم و هزینه، می توانید به مشاوران حرفه ای مرکز تخصصی مریم حمزه ای مراجعه کنید.

روش فشن بروز

4/5 - (4 امتیاز)

1 دیدگاه در “فشن بروز ابرو و هزینه آن در مرکز تخصصی مریم حمزه ای

  1. زهره ایرانی گفت:

    من دوستم تو مرکز شما ابروهاشو فشن بروز کرده حدود یک ماه پیش،واقعا حرف نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *