اخبار و مقالات

شید استروک ابرو چیست؟

شید استروک ابرو

شید استروک ابرو چیست؟ و سایر اطلاعات مرتبط با این تکنیک را در ادامه بررسی خواهیم کرد. پیش از بررسی این تکنیک باید در مورد مباحث زیبایی بحث کرد. تعریفی که افراد از زیبایی ارائه می کنند متفاوت است. به همین دلیل انجام متدهای زیبایی چون شید استروک و رژ لب دائم و خط چشم دائم بستگی به سلیقه و نظر شخصی افراد دارد. تکنیک های آرایش دائم طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارند. اما در این میان متدهای مرتبط با ابرو رونق بیشتری داشته و بخش عمده ای از آرایش دائم مرتبط با تاتو ابرو می باشد. آرایش ابرو و داشتن ابروهایی خوش فرم از زمان های گذشته محبوب بوده است.

همانطور که تمام موارد آرایشی در طی سال های اخیر دچار تغییر و تحول شده اند، لوازم و تکنیک های آرایشی نیز متحول شده اند. تکنیک تاتو ابرو به روش استروک یکی از روش های نوین تتو ابرو می باشد که ابروهای فرد را طبیعی جلوه می دهد. این تکنیک نوعی از هاشور ابرو محسوب می شود. استروک در واقع خطوط بسیار نازکی است که لابه لای ابروهای ترسیم می شود. این متد فضای خالی میان تارهای ابرو را پر کرده و باعث پر دیده شدن ابرو می شود. همچنین برای فرم دهی ابرو مناسب بوده و یک تتو آرتیست ماهر با استفاده از این تکنیک، ابروهایی خوش فرم و زیبا را به شما هدیه می دهد.

میزان ماندگاری شید استروک ابرو

میزان ماندگاری شید استروک ابرو بستگی به مهارت تتو آرتیست و نحوه مراقبت زیباجو دارد. این تکنیک اگر به درستی انجام شود و زیباجو تمام نکات مراقبتی را در دوران نقاهت رعایت کند، بین 1 الی 3 سال ماندگاری دارد. کیفیت رنگ و تجهیزاتی که هنگام تاتو ابرو استفاده می شود، بخش مهمی از میزان ماندگاری را تشکیل می دهند. به همین دلیل اگر خواستار انجام فیبروز ابرو یا سایر متدهای تاتو ابرو هستید، حتما به نکات مراقبتی و مهارت تتو آرتیست اهمیت دهید.

بنابراین مدت زمان ماندگاری این تکنیک به برند رنگ، نحوه ترسیم خطوط و مراقبت زیباجو بستگی دارد. در این روش، رنگدانه ها به زیر پوست ابرو تزریق می شوند و همین امر منجر به ماندگاری نتیجه نهایی می شود. انجام این تکنیک نیاز شما به لوازمی چون سایه ابرو، مداد ابرو و غیره را برطرف می کند. زیرا با مواد شوینده از بین نمی روند و نتیجه نهایی حاصل از آن تا سال های سال ماندگار است. برای بسیاری از زیباجویان انجام شید ابرو یا تاتو ابرو منجر به افزایش زیبایی چهره و در نهایت افزایش اعتماد به نفس می باشد. ابرو تاثیر فوق العاده در زیبایی چهره و جذابیت چشم ها دارد. به همین با استفاده از تکنیک های تاتو ابرو به راحتی می توانید نواقص ابرو را برطرف کرده و از زیبایی خود لذت ببرید.

ماندگاری شید استروک ابرو

3 مورد از مزایای شید استروک

3 مورد از مزایای شید استروک را در ادامه بررسی خواهیم کرد تا بدانید با انجام این تکنیک از چه ویژگی هایی بهره مند خواهید شد. یکی از مزیت های این تکنیک، نتیجه نهایی فوق العاده طبیعی آن می باشد. تکنیک شید برای ابرو با استفاده از خطوط بسیار باریک ترسیم می شود. به همین دلیل برای افرادی که نچرال پسند هستند، مناسب است. همچنین با استفاده از این متد تمام نواقص ابرو به خوبی برطرف شده و فرم ابروها بهبود می یابد. این تکنیک را می تواند با میکروبلیدینگ ترکیب کرد. در واقع متد میکرو تلفیقی ترکیبی از میکروبلیدینگ با سایر روش های تاتو ابرو مانند هاشور، شید و غیره می باشد.

طبیعی بودن نتیجه نهایی، عدم خونریزی و درد و اصلاح نواقص ابرو سه مورد از مهم ترین مزیت های تکنیک شید استروک است. اگر می خواهید زیبایی چهره تان به طور طبیعی افزایش یابد از متدهای نوین تاتو ابرو برای اصلاح فرم ابرو استفاده نمایید. تاتو ابرو از روش های غیرتهاجمی اصلاح فرم ابرو می باشد که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. با استفاده از متدهای تاتو ابرو به راحتی هر نوع از نواقص ابرو در مدت زمان کوتاه برطرف کرده و زیبایی چهره را افزایش دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *