اخبار و مقالات

آمبره ابرو چیست؟

آمبره ابرو

آمبره ابرو چیست؟ و با استفاده از این تکنیک چه نواقصی در ابرو رفع می شود. تکنیک های متعددی برای رفع نواقص ابرو و زیباتر شدن فرم ابروها ابداع شده اند که آمبره ابرو یکی از آنها می باشد. این تکنیک در واقع ایجاد یک سایه تدریجی در ابرو است. به این صورت که ابتدای ابرو پرتر از انتهای ابروها می باشد. با استفاده از این متد، ابروها پر رنگ تر و طبیعتر به نظر می رسند. انجام این تکنیک نیاز شما به مداد ابرو و سایه ابرو را برطرف می کند. انتخاب متدها آمبره یا هاشور ابرو و سایر تکنیک های تاتو ابرو بستگی به ابرو زیباجو دارد.

این تکنیک برای افرادی که تغییرات جزئی در ابرو نیاز دارند مناسب است. زیرا از طریق نقاط بسیار ریز، رنگدانه ها به پوست تزریق می شوند و نتیجه ای بسیار نچرال و طبیعی دارد. خبر خوب این است که با انجام این تکنیک به محض پاک کردن آرایش، ابروهای شما زیبایی خود را از دست نمی دهد. زیرا تکنیک آمبره یک متد غیرتهاجمی برای آرایش دائم صورت است و ماندگاری بالایی دارد. با استفاده از این متد ، ابروهایی زیبا و خوش فرم و در عین حال طبیعی و نچرال خواهید داشت.

مدت زمان ماندگاری آمبره ابرو چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری آمبره ابرو چقدر است؟ و چه عواملی در میزان ماندگاری نتیجه نهایی تاثیر گذار است را بررسی خواهیم کرد. زیرا یکی از مهم ترین مسائلی که برای زیباجویان وجود دارد میزان ماندگاری نتیجه نهایی تکنیک های تاتو ابرو می باشد. میزان ماندگاری در تکنیک های تاتو ابرو متفاوت است. اما به طور کلی تکنیک های آرایش دائم اعم از تاتو ابرو و رژ لب دائم بین 1 الی 5 سال ماندگاری دارند. این مدت زمان بستگی به مهارت مستر، نوع رنگ تاتو و رعایت نکات مراقبتی دارد. تکنیک هایی چون آمبره در دسته آرایش دائم قرار دارند و ماندگاری آن ها طولانی مدت است.

اما طولانی شدن نتیجه حاصل از این تکنیک به عواملی چون نوع پوست، میزان مراقبت زیباجو، در معرض قرار گرفتن نور خورشید و سبک زندگی بستگی دارد. تمام نکات رعایتی در جلسه مشاوره به زیباجو گفته می شود تا با رعایت آن ها، زیباترین نتیجه را برای مدت زمان طولانی به دست آورد. لازم به ذکر است که مواردی چون ترمیم ابرو نیز بسیار حائز اهمیت بوده و در زیبایی و ماندگاری نتیجه نهایی نقش پررنگی دارد. به همین دلیل در تاریخ تعیین شده برای ترمیم مراجعه نمایید تا از ریزش رنگ شدید جلوگیری شود و با تجدید مجدد تاتو ابرو، زیبایی و ماندگاری آن افزایش یابد.

ماندگاری آمبره ابرو

 

مراقبت های لازم بعد از انجام آمبره ابرو

رعایت مراقبت های لازم بعد از انجام آمبره ابرو برای کسب نتیجه نهایی ایده آل و افزایش ماندگاری حائز اهمیت است. نکاتی که برای دوره بهبود و نقاهت به زیباجو گفته می شود نقش موثری در ماندگاری نتیجه نهایی و زیبا شدن فرم ابروها دارد. به همین دلیل اگر متقاضی انجام آمبره و فیبروز ابرو و سایر تکنیک های تاتو ابرو هستید باید به رعایت نکات مراقبتی اهمیت دهید. زیرا بخش مهمی از زیبایی ابرو بستگی به مراقبت های بعد از تاتو ابرو دارد.

شما باید برای داشتن ابروهای زیبا با ماندگاری بالای نتیجه نهایی، مراقبت پس از تاتو ابرو را جدی بگیرید. 24 ساعت اول بسیار مهم است و باید ابروها خشک نگه داشته شوند. به همین دلیل از شستن صورت و هرگونه فعالیتی که باعث تعریق می شود، خودداری نمایید. همچنین از آرایش کردن ابروها و ناحیه ابروها و به طور کلی دستکاری ابروها نیز پرهیز نمایید و تا زمان بهبود کامل ابروها آرایش نکنید. زیرا این قبیل کارها باعث ریزش شدید رنگ می شوند. از قرار گرفتن در معرض شدید آفتاب نیز خودداری نمایید. اگر پس از انجام آمبره، لمس ابرو را به حداقل برسانید از نتیجه نهایی لذت بیشتری خواهید بود. زیرا لمس ابرو و برداشتن پوسته های ابرو منجر به ریزش رنگ و از بین رفتن نتیجه نهایی می شود.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *