اخبار و مقالات

بریزی بروز چیست

بریزی بروز چیست

سبک بریزی بروز یکی از تکنیک های جدید در حوزه آرایش های دائم و نیمه دائم می باشد. خالق این تکنیک، یکی از مسترهای کمپانی فی است یعنی همان شرکتی که خالق متد فیبروز ابرو است. سبک بریزی بروز به دلیل خطوط بسیار نرم و زیبایی که دارد به تکنیک ابروی هالیوودی معروف است. این متد بی نظیر تلفیقی از تکنیک میکروبلیدینگ ابرو و تکنیک شیدینگ ابرو است و توسط دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود. هرچند که نوع دستگاه، نوع قلم و سایز سوزن بستگی به درخواست مشتری و مهارت مستر دارد.

سبک بریزی بروز از جدیدترین تکنیک های کمپانی فی است که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و برای انواع پوست ها مناسب است. به همین دلیل تمامی بانوانی که دارای پوست خشک، نرمال، چرب یا مختلط هستند، می توانند از این تکنیک برای زیبایی ابروهای خود استفاده کنند. این متد در رنگبندی های متفاوتی با توجه به رنگ مو و پوست قابل انجام است. همچنین این تکنیک در دسته به روز ترین متد ها قرار می گیرد.

با استفاده از این تکنیک می توانید ابروهایی پهن و طبیعی داشته باشید. با استفاده از این متد، قرینه سازی ابرو ها به راحتی امکانپذیر است و به سادگی توسط ریموو تاتو، پاک می شود تا در صورت تمایل فرم ابروها را تغییر دهید.

هزینه بریزی بروز

هزینه بریزی بروز هم مانند سایر روش ها مانند میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن، هاشور ابرو ، فیبروز ابرو و غیره توسط مرکز تخصصی تعیین می شود. در واقع حوزه آرایش و زیبایی از هزینه های بسیار متغییری برخورد دارد. دلیل این امر هم برندها و دستگاه های گوناگونی است که در بازار وجود دارد.

برخی از مراکز تخصصی، بهترین برندها و بهترین دستگاه را برای انجام خدمات انتخاب می کنند و هزینه نسبتا گران تری را دریافت می کنند که با توجه به نوسانات بازار، امری طبیعی است. اما برخی از مراکز، برندهای متوسط یا بی کیفیت تری را انتخاب می کنند و از دستگاه های ضعیف تری استفاده می کنند. به همین دلیل هنگام انتخاب مرکز تخصصی و مقایسه قیمت ها، حتما فاکتورهایی چون برند رنگ، میزان رضایت مشتریان، سابقه مرکز تخصصی و مهارت پرسنل را در نظر داشته باشید.

تخصصی بودن مرکز زیبایی و باسابقه بودن مسترهای آن ، تضمینی برای کسب نتیجه عالی و عدم بروز عوارض می باشد. به همین دلیل برای حفظ سلامتی تان و رضایت از نتیجه نهایی فرم ابرو، حتما در انتخاب مرکز تخصصی دقت بالایی داشته باشید.

بهترین سالن بریزی بروز تهران

مرکز تخصصی مریم حمزه ای بهترین سالن بریزی بروز تهران در زمینه آرایش های دائم و نیمه دائم می باشد. در واقع این مرکز توسط خانم حمزه ای، گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل تاسیس شده است. خانم حمزه ای بیش از 13 سال که در حیطه آرایش های دائم و نیمه دائم اعم از میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و تمامی خدمات دیگر در این حوزه فعالیت می کنند. خانم حمزه ای با توجه به ارائه بهترین خدمات و کارنامه کاری درخشان، موفق به تاسیس 7 شعبه در سراسر ایران شده اند.

کیفیت ارائه خدمات در تمامی مراکز یکسان است و دلیل تاسیس شعبات مختلف، رفت و آمد راحتتر زیباجویان می باشد. مسترهایی که در مراکز تخصصی مریم حمزه ای فعالیت می کنند از مهارت بالایی برخوردار هستند و بسیاری از آن ها، هنرجویان سابق خانم حمزه ای بوده اند. خانم حمزه ای به دلیل افزایش علاقمندان به یادگیری در حیطه آرایش های دائم و نیمه دائم، کلاس های آموزشی و ورکشاپ هایی را برگزار می کنند که مزایای بسیار فوق العاده دارد. از محبوب ترین ورکشاپ ها، می توانیم به آموزش میکروبلیدینگ، آموزش لیفت و لیمنیت مژه و آموزش گروهی و خصوصی کل صورت اشاره کنیم. هرچند که دوره های آموزشی بسیاری در آکادمی مریم حمزه ای برگزار می شود و علاقمندان می توانند در ورکشاپ مدنظرشان شرکت کنند.

بهترین سالن بریزی بروز تهران

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *