اخبار و مقالات

اسید تراپی پوست در سالن زیبایی دائمی مریم حمزه ای

شس

اسید تراپی پوست با توجه به حساسیتی که دارد باید با بهترین مواد و توسط یه فرد ماهر انجام شود. سالن زیبایی و درمانی مریم حمزه ای توسط خانم مریم حمزه ای تاسیس شده است. خانم حمزه ای گرند مستر در زمینه آرایش های دائمی صورت و خدمات زیبایی و درمانی مثل اسکالپ سر ، میکرو تلفیقی ابرو، میکروبلیدینگ و غیره هستند. بیش از 13 سال سابقه در زمینه خدمات آرایشی و درمانی منجربه ارائه بهترین کیفیت در سالن های زیبایی مریم حمزه ای شده است.رسیدگی به پوست و پاکسازی پوست به منظور حفظ شادابی و بازگرداندن جوانی به پوست برای تمامی افراد مهم است.اسید تراپی پوست یکی از خدمات این سالن است که با بروز ترین تکنیک و مرغوب ترین مواد انجام می شود.

همچنین برای انجام خدماتی دیگری چون آبرسانی دور چشم، اسپا پا و غیره می توانید به مراکز زیبایی و درمانی مریم حمزه ای مراجعه کنید. سالن زیبایی مریم حمزه ای با بیش از 7 شعبه در ایران و به زودی افتتاح شعبه جدید در دبی، بروز ترین خدمات را در زمینه زیبایی ارائه می دهد. مهارت مسترهای فوق العاده ای که در شعبات مشغول به کارهستند، تضمین یک نتیجه نهایی عالی می باشند. خدمات مرتبط با زیبایی صورت از حساسیت بالایی برخوددار هستند. به همین دلیل هنگام انتخاب سالن زیبایی باید به نکته هایی اعم از تجهیزات سالن، کیفیت مواد، رضایت مشتریان قبلی و سابقه مسترها توجه داشته باشید. تفاوت شعبه های سالن مریم حمزه ای در ارائه خدمات نمی باشد و تمامی خدمات در شعبات با کیفیت بالایی انجام می شوند. تاسیس شعبه های جدید فقط به دلیل راحتی بیشتر مشتریان عزیز می باشد.

 

هزینه اسید تراپی صورت

اسید ها برخی از مواقع، مفید ترین مواد برای مراقبت از پوست هستند. هزینه اسید تراپی صورت با توجه به نوع اسید و کیفیت آن تعیین می شود. اسید درمانی یا اسيد تراپي معجزه ای برای مشکلات پوستی، کنترل چربی پوست و لایه برداری پوست می باشد. اسید های مورد استفاده در این روش بستگی به نوع پوست فرد و مشکل پوست دارد. در نتیجه برای انجام اسید تراپی باید نوع پوست فرد مشخص شود.

اسیددرمانی برای کاهش آکنه یا جوش، لایه برداری پوست و پاکسازی منافذ پوست بسیار کاربردی می باشد. هرچند که برای لکه های پیری، چین و چروک های پوست، جای زخم و روشن تر کردن پوست هم کاربرد دارد. در سایت مریم حمزه ای می توانید درباره لمینت مژه هم بیشتر بخوانید. این روش فوق العاده جزو روش های زیبایی و درمانی می باشد که انجام آن نیاز به مهارت دارد. به همین دلیل هزینه نهایی با توجه به نوع اسید استفاده شده و کیفیت آن، مهارت فرد انجام دهنده، تجهیزات سالن و موقعیت جغرافیایی سالن بستگی دارد.

هزینه اسید تراپی صورت

قیمت اسید تراپی برای لک

لک ها به دلایل زیادی می توانند بر روی پوست نمایان شوند. برخی از لک ها به دلیل آفتاب و برخی از آن ها به دلیل جوش بر روی سطح پوست دیده می شوند. برخی از لک ها هم به دلیل افزایش سلول های مرده پوست ورسیدگی نکردن به پوست بروز می کنند. بروز لک هر دلیلی که داشته باشد با هیدرودرم پوست، لایه برداری پوست و تامین مواد مغذی پوست قابل درمان می باشد. یکی از روش های موثر برای درمان لک پوست صورت، اسید تراپی می باشد.

اسید تراپی دارای انواع مختلفی می باشد که با توجه به نوع پوست مشتری انتخاب می شوند. فاکتورهای بسیاری از جمله موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی، مهارت پرسنل سالن، تجهیزات سالن و مواد مورد استفاده برای اسيد تراپي در تعیین هزینه نهایی نقش دارد.در سالن زیبایی مریم حمزه ای با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت، می توانید اسيد تراپي پوست صورت را تجربه کنید. خدماتی چون لمینت مژه، میکرو تلفیقی ابرو و میکروبلیدینگ هم در سالن زیبایی مریم حمزه ای انجام میشود.

 

اسید تراپی برای جای جوش و مزایای آن

اسيد تراپي برای جای جوش و فواید آن برای دیگر مشکلات پوستی صورت بی نظیر است. اسید ها برای لایه برداری عمیق پوست و تمیزنگه داشتن منافذ پوست بسیار کاربردی هستند. اسیدهای گوناگونی برای برطرف کردن مشکلات پوستی وجود دارند. چهار نوع از شناخته شده ترین اسید ها در اسیددرمانی، اسید بنزوئیل پراکسید، اسید سالیسیلیک، اسید گلیکولیک و پلی هیدروکسی اسید ها هستند. اگر به اسپا پا علاقه دارید هم می توانید در سالن مریم حمزه ای از این خدمات بهره مند شوید. هرچند که با توجه به نوع پوست در صورت نیاز از اسید های دیگری چون کوجیک اسید، اسید فرولیک، اسید هیالورونیک، اسید سیتریک، اسید اسکوربیک، مالیک اسید، اسید آزلائیک، اسید گلیکولیک، اسید اولئیک و اسید ماندلیک استفاده میشود.

اسید تراپی برای جای جوش و مزایای آن

اسید تراپی برای جوش بسیار مفید است و می تواند از بروز آکنه و جوش جلوگیری کند. اسید تراپی علاوه بر درمان جوش، می تواند به درمان جای جوش و فرو رفتگی های ناشی از جوش هم کمک کند. برای انجام اسید تراپی و میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای به مراکز معتبر مراجعه کنید. زیرا نوع پوست و مشکلی که باید برطرف شود، در انتخاب نوع اسید برای اسید تراپی بسیار مهم است.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *