اخبار و مقالات

آموزش خصوصی و گروهی کل صورت در تهران

آموزش خصوصی و گروهی کل صورت در تهران

یکی از مشکلات علاقمندان به حوزه یادگیری آموزش خصوصی و گروهی کل صورت، انتخاب آکادمی و نحوه آموزش می باشد. در واقع مهمترین مسئله در زمینه های آموزشی، دانش گرند مستر آکادمی می باشد. در آکادمی تخصصی مریم حمزه ای با توجه به 13 سال تجربه حرفه و موفقیت های بی نظیر خانم حمزه ای. با خیالی راحت می توانید دوره های آموزشی را سپری کنید.

گرند مستر حرفه ای خانم حمزه ای، بیش از 13 سال است که به صورت تخصصی در زمینه آرایش های دائمی صورت فعالیت می کنند. ایشان بیش از 15 هزار هنرجوی فعال دارند که بیش از 3 هزار نفر از آنها درآمد بالای 30 میلیون در ماه دارند. همچنین خانم حمزه ای به دلیل موفقیت هایی که حوزه فعالیتشان کسب کرده اند، 7 مرکز تخصصی را افتتاح کرده اند. و به زودی برای رفاه بیشتر مشتریان عزیز، شعبه های کرج و دبی هم افتتاح می شوند. در ورکشاپ میکروبلیدینگ یا دوره های آموزشی دیگر خانم حمزه ای، می توانید جدیدترین تکنیک های روز دنیا را آموزش ببینید.

همچنین خانم حمزه ای با توجه به اینکه در زمینه کارآفرینی هم فعال هستند، به هنرجویان برای ورود به بازار کار هم کمک می کنند. یکی از مزایای بی نظیر ورکشاپ های خانم حمزه ای، فعالیت در یکی از شعبات تخصصی خودشان می باشد. البته شروع کار در مراکز تخصصی مریم حمزه ای، ملزم به حدنصاب رسیدن انتظارات آکادمی می باشد. اگر پس از پایان دوره ها بتوانید به حدنصاب انتظارات آکادمی برسید. می توانید در یکی از شعبات خانم حمزه ای، شروع به فعالیت و کسب درآمد کنید.

هزینه آموزش خصوصی و گروهی کل صورت در آکادمی زیبایی مریم حمزه ای

برای افراید که می خواهند در دوره های آموزشی شرکت کنند، بحث هزینه بسیار مهم است. در واقع علاقمندان به یادگیری می خواهند مطمئن باشند که هزینه ای که می کنند بیهوده نخواهد بود. و پس از پایان دوره آموزش، مهارت کاملی کسب کرده اند. در آموزش خصوصی و گروهی کل صورت تمامی مباحث بر اساس به روز ترین تکنیک های دنیا آموزش داده می شود. هنرجویان می توانند بر اساس سلیقه شخصی در دوره های خصوصی یا دوره های گروهی شرکت کنند.

برخی از هنرجویان به دلیل مشغله کاری یا دلیل دیگر قادر به حضور در دوره حضوری نیستند و تمایل به کلاس های آنلاین هم ندارند. اینگونه هنرجویان می توانند آموزش خصوصی را انتخاب کنند. هزینه آموزش خصوصی و گروهی کل صورت در آکادمی زیبایی مریم حمزه ای متغیر است و برای مطلع شدن از هزینه دقیق بهتر است با آکادمی ارتباط برقرار کنید. از مزایای آکادمی مریم حمزه ای، اهدا تمام لوازم های اورجینال مورد نیاز برای شروع کار حرفه ای روی مشتری به هنرجو می باشد. تشخیص لوازم اصل از فیک و لوازمی که برای شروع کار نیاز است، برای برخی از هنرجویان دشوار است. به همین دلیل خانم حمزه ای برای حل این مسئله، تمامی لوازم اورجینال موردنیاز را به هنرجویان اهدا می کنند.

سرفصل های آموزش خصوصی و گروهی کل صورت توسط مریم حمزه ای

سرفصل های آموزش خصوصی و گروهی کل صورت توسط مریم حمزه ای در ورکشاپ آموزشی گروهی صورت در واقع تکنیکی آموزش داده می شود که برای کل صورت مورد استفاده باشد و این تکنیک میکروپیگمنتیشن می باشد. میکروپیگمنتیشن یکی از تکنیک های تاتو است که برای کل صورت قابل استفاده می شود. با استفاده از این تکنیک می توانید منجربه زیبایی دائم و نیمه دائم ابرو، لب و غیره شوید.

هرچند که برای مطلع شدن از تمامی جزئیات دوره آموزشی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را بپرسید. همچنین برای تکمیل مهارت خود در تمامی حوزه می توانید در دوره های آموزشی دیگری چون آموزش لیفت و لمینت مژه ، ورکشاپ میکروبلیدینگ و غیره شرکت کنید. برای مطلع شدن از تمامی ورکشاپ ها و جزئیات آن ها با مشاوران تخصصی آکادمی مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید.

سرفصل های آموزش خصوصی و گروهی کل صورت توسط مریم حمزه ای

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *