اخبار و مقالات

پادر بروز چیست

پادر بروز

پادر بروز یکی از تکنیک های کاملا مدرن و جدید در حیطه آرایش های دائم و نیمه دائم می باشد. این تکنیک در دسته شیدینگ ابرو یا سایه ابرو قرار میگیرد. در واقع اکثر روش های تاتو ابرو مشابه یکدیگر هستند و تفاوت های جزئی باهم دارند. اما نحوه انجام و نتیجه نهایی آن ها از یکدیگر متمایز هستند. در روش هایی چون میکروبلیدینگ ابرو ، فیبروز ابرو، هاشور ابرو و قاب و سایه ابرو، شاهد دیدن خط هایی مانند ابرو طبیعی هستند.

در واقع تکنیک ها ذکر شده تارهای طبیعی ابرو را شبیه سازی می کنند و خطوطی را مانند خط مشاهده خواهید کرد، اما در تکنیک سایه ابرو هیچ گونه خطی مشاهده نخواهید کرد. تکنیک های سایه ابرو مانند شیدینگ ابرو، پادر بروز، آمبره ابرو، سامبره ابرو و غیره هیچگونه خطی مشاهده نمی شود. تکنیک پادر بروز مانند سایه مخملی است ولی نتیجه کاملا نچرالی دارد و هیچگونه قابی برای ابرو ایجاد نمی کند. در این تکنیک، گوشه ای از ابرو روشن و گوشه ای از ابرو تیره است. به همین دلیل نتیجه ای کاملا طبیعی و نچرال دارد. این تکنیک بی نظیر برای تمامی بانوان کاربرد دارد. همچنین بر روی تمامی پوست ها اعم از خشک، نرمال، حساس، چرب و مختلط قابل اجرا است.

قیمت پادر بروز

در تعیین قیمت پادر بروز فاکتورهای بسیار زیادی نقش دارند. هزینه نهایی یک خدمات زیبایی بستگی به فاکتورهای زیبایی از جمله نوع تکنیک، برند رنگ، تجهیزات مرکز، موقعیت جفرافیایی مرکز، هزینه ترمیم و دستمزد مستر دارد. در واقع هر تکنیک زیبایی مانند پادر بروز، فیبروز ابرو، میکرو ابرو و غیره دارای یک ترمیم اولیه می باشد. ترمیم اولیه با فاصله 5 الی 5 هفته پس از پایان کار تاتو ابرو انجام می شود.

 

قیمت هزینه ترمیم از هزینه اولیه کمتر است اما باز هم جزو عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت است و باید در نظر داشته باشید که پس از گدشت تقریبا یک مابه باید برای ترمیم اقدام کنید. ترمیم ابرو به ماندگار شدن نتیجه کمک می کند و بسیار ضروری است. به همین دلیل بهتر است هزینه نهایی و هزینه ترمیم را از مرکز تخصصی مدنظرتان جویا شوید. هرچند که تکنیک هایی که در دسته تاتو قرار میگیرند، حساسیت بسیار بالایی دارند. زیرا ماندگاری این روش ها بین 6 ماه تا چندین سال است و هرگونه خطایی می تواند از زیبایی آن ها بکاهد

بسیاری از بانوان پس از انجام تاتو ابرو به دلیل بد فرم بودن ابرو یا مناسب نبودن رنگ ابرو و بسیاری از دلایل دیگر به دنبال روش های ریموو تاتو یا پاک کردن تاتو ابرو هستند. اگر می خواهید یک تاتو ابرو فوق العاده داشته باشید و هیچ گونه پشیمانی را تجربه نکنید، از همان ابتدا یک مرکز تخصصی با سابقه را انتخاب کنید.

بهترین مرکز زیبایی پادر بروز تهران

پادر بروز یکی از تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم می باشد. بنابراین نتیجه حاصل از این متد، ماندگاری بالایی دارد و باید بسیار زیبا باشد. تکنیک هایی مانند هاشور ابرو، میکروبلیدینگ و غیره به منظور افزایش زیبایی چهره انجام می شوند. به همین دلیل نتیجه حاصل از آن ها باید بسیار خوش فرم و زیبا باشد تا منجر به پشیمانی نشود. برای اطمینان از اینکه با بالاتربن کیفیت و طبیعب ترین طرح را داشته باشید حتما بهترین مرکز زیبایی پادر بروز تهران را انتخاب کنید. 

یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار در نتیجه نهایی، میزان مهارت مستر و تجهیزات مورد استفاده می باشد. به همین دلیل اولین اولویت، سابقه مرکز تخصصی و میزان مهارت پرسنل می باشد. در مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم مریم حمزه ای می توانید خدمات ابرو، خدمات ماساژ درمانی، خدمات فیشیال تخصصی پوست و بسیاری از خدمات را با بالاترین کیفیت تجربه کنید. در واقع 13 سال سابقه درخشان و کارنامه کاری فوق العاده در آموزش میکروبلیدینگ، آموزش لیفت و لیمیت مژه و بسیاری از ورکشاپ های دیگر، منجر به شناخته شدن آکادمی و مرکز تخصصی مریم حمزه ای شده است.

بهترین مرکز زیبایی پادر بروز تهران

4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *