اخبار و مقالات

نانو بروز ابرو

نانو بروز

یکی از تکنیک های جدید، متد نانو بروز ابرو است که توسط یکی از مسترهای کمپانی فی خلق شده است. بانوان به زیبایی ابروها بسیار اهمیت می دهند و دلیل این امر، تاثیر شگفت انگیز ابروها در افزایش زیبایی چهره است. بسیاری از بانوان طرفدار ابروهایی پهن و پرپشت هستند. اما متاسفانه به دلایل بسیاری از جمله افزایش سن، تقویت نکردن ابرو، بیش از حد برداشتن ابرو و غیره دچار ریزش ابرو یا کم پشت شدن ابرو می شوند. در چنین مواقعی، بهترین راهکار استفاده از روش های تاتو ابرو است.

تاتو ابرو روش های بسیاری از جمله میکروبلیدینگ، فیبروز ابرو، هاشور ابرو، میکروپیگمنتیشن ابرو و غیره را شامل می شود. تمامی روش های ذکر شده، تقریبا مشابه هم هستند و تفاوت های جزئی با یکدیگر دارند. در واقع مهم ترین تفاوت روش های تاتو ابرو در فرم نهایی ابرو تاتو شده می باشد. در تکنیک نانو بروز ابرو می توانید میزان تراکم ابرو را انتخاب کنید. نانو بروز به راحتی توانست تحولی را در عرصه تاتو و هاشور ابرو ایجاد کند. زیرا این روش نتیجه بسیار نچرال و زیبایی دارد.

در واقع این روش یکی از زیرمجموعه های میکروبلیدینگ ابرو است. میکروبلیدینگ ابرو توسط قلم انجام می شود ولی این تکنیک توسط دستگاه انجام می شود. به همین دلیل ظرافت و ماندگاری بیشتری دارد و برای تمامی پوست ها اعم از پوست چرب بسیار کاربردی است.

قیمت نانو بروز

همانطور که  ذکر کردیم نانو بروز یکی از تکنیک های بسیار محبوب است. زیرا با انجام این تکنیک می توانید ابروهای پهن و بسیار طبیعی و یا مدل دخترانه داشته باشید. به دلیل نتیجه نهایی فوق العاده این تکنیک، سوال های بسیار زیادی در ارتباط با ترمیم و هزینه نانو بروز وجود دارد. هزینه ای که بابت خدماتی چون هاشور ابرو، میکروبلیدینگ ابرو و دیگر روش های تاتو ابرو تعیین می شود، بستگی به فاکتورها و عوامل بسیاری دارد.

یکی از مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت نانو بروز، برند رنگ مورد استفاده برای تاتو ابرو می باشد. دقت داشته باشید که گرانتر بودن قیمت یا متفاوت بودن قیمت، باید معقول باشد. زیباجویان هنگام پرس و جو درباره هزینه، باید فاکتورهایی چون مهارت مستر، سابقه سالن، برند مواد و تجهیزات مرکز تخصصی را در نظر داشته باشند. سپس هزینه ها و ارائه کیفیت خدمات را با یکدیگر مقایسه کنند و در نهایت مرکز تخصصی را انتخاب کنند که با توجه به ارائه بالاترین کیفیت، بهترین و مقعول ترین هزینه را دریافت می کند.

 

لازم به ذکر است که با توجه به افزیش محصولات تقلبی در بازار، استفاده از یک برند باکیفیت و اورجینال بسیار سخت شده است. اما مرکز تخصصی مریم حمزه ای تمامی محصولات خود را به صورت اورجینال تهیه می کند و تمامی مواد دارای تاییدیه اروپا هستند.

بهترین مرکز نانو بروز ابرو

تمامی روش های تاتو ابرو دارای ماندگاری بالایی هستند و نتیج حاصل از آن ها تا سالیان سال قابل مشاهده است. ابرو ها در زیبایی چهره و فرم چشم ها تاثیر بسزایی دارند. به همین دلیل زیباجویان باید مرکز تخصصی را انتخاب کنند که در نهایت از فرم ابرو رضایت کامل داشته باشند. رضایت داشتن از فرم نهایی ابرو بستگی به مهارت مستر و تجهیزات مرکز تخصصی دارد. تمامی مستر های مراکز تخصصی مریم حمزه ای تحت نظارت خانم حمزه ای، گرند مستر آرایش های دائم و نیمه دائم با بیش از 13 سال تجربه حرفه ای فعالیت می کنند. همین امر نشان دهنده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت می باشد. برای مشاهده نمونه کارهای مدل ابرو دخترانه یا سایر مدل های محبوب می توانید به سایت یا صفحه رسمی اینستاگرام مرکز زیبایی دائمی مریم حمزه ای بهترین مرکز نانو بروز ابرو مشاهده کنید.

در نظر داشته باشید که رضایت بیش از 15 هزار مشتری و تاسیس 7 شعبه در سراسر ایران، تنها نشان دهنده ارائه بهترین کیفیت و حرفه ای بودن در حوزه آرایش های دائم و نیمه دائم به منظور رضایت و اعتماد مشتریان می باشد. خانم حمزه ای معتقدند که تمامی افراد لایق دریافت بهترین خدمات هستند . به همین دلیل مراکز تخصصی مریم حمزه ای، بالاترین سطح کیفیت درارائه خدمات آرایش های دائم و نیمه دائم را در ایران دارند.

بهترین مرکز نانو بروز ابرو

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *