اخبار و مقالات

بولد بروز چیست

تکنیک بولد بروز یکی از پرطرفدارترین تکنیک های رشته میکروبلدینگ است که برای تاتو ابرو و فرم دهی به ابرو کاربرد دارد. این تکنیک توسط یکی از مسترهای آکادمی فی به دنیا معرفی شد. در این تکنیک، خطوط شبیه سازی تارهای ابرو بسیار طبیعی و زیبا هستند. بانوانی که به دنبال روشی با نتیجه طبیعی هستند، می توانند این تکنیک را تجربه کنند. تکنیک میکروبلدینگ ابرو دارای نتیجه نهایی بسیار طبیعی است و متدهایی که به عنوان زیرمجموعه میکروبلیدینگ ابرو معرفی شده اند، از ظرافت و زیبایی بیشتری برخوردار هستند. به همین دلیل بولد بروز ابرو انتخاب مناسبی برای افرادی است که به دنبال ابروهایی نچرال و طبیعی هستند.

متاسفانه در گذشته تاتو ابرو از کیفیت برخورداری بودن و افرادی که تاتو ابرو انجام می دادند از مصنوعی بودن ابروها شکایت داشتند. اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنیک های تاتو ابرو، می توانید از متدهایی چون بولد بروز، هاشور ابرو، فیبروز ابرو و بسیاری از متدهای دیگر، برای داشتن ابروهای نچرال و طبیعی کمک بگیرید. دقت داشته باشید که نحو انجام این متد بسیار مهم است. به همین دلیل مرکز تخصصی را انتخاب کنید که در این زمینه حرفه ای باشد و رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده باشد. در نتیجه هنگام انتخاب مرکز تخصصی، حتما به میزان سابقه مسترها و تجهیزات مرکز تخصصی توجه کنید.

هزینه بولد بروز ابرو

بولد بروز ابرو به دلیل رفع نواقص ابرو انجام می شود. در واقع هدف از انجام این متد، زیباتر شدن فرم ابرو و در نهایت افزایش جذابیت چهره می باشد. یکی از مهم ترین فاکتورها برای زیبایی فرم ابرو، مهارت مستر یا پیگمنتر می باشد. مهارت مستر هم در تعیین هزینه تاثیرگذار است. به همین دلیل هنگام مطلع شدن از هزینه باید مهارت مستر و برند رنگ مورد استفاده را در نظر داشته باشید.

بسیاری از افراد در حوزه آرایش های دائم و نیمه دائم فعالیت می کنند ولی برخی از افراد، مهارت بالایی ندارند. همچنین با انجام این تکنیک در مراکز نامعتبر می توانید دچار پشیمانی شوید. زیرا مهارت و کیفیت مواد، اولین قدم برای کسب یک نتیجه فوق العاده است. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه نهایی باید به مرکز تخصصی مدنظرتان مراجعه کنید. هر مرکز تخصصی با توجه به مهارت مسترها، تجهیزات مورداستفاده و نوع برند، هزینه خدمات خود را اعلام می کند. در مرکز تخصصی مریم حمزه ی می توانید بالاترین کیفیت را با بهترین هزینه تجربه کنید. خانم حمزه ای بیش از 13 سال است که در حوزه آرایش های دائم و نیمه دائم فعالیت می کنند.

تکنیک بولد بروز

به دلیل اینکه متد بولد بروز از شاخه های تکنیک میکروبلیدینگ است، انجام بولد بروز تفاوت چندانی با روش انجام میکروبلیدینگ ندارد. اما نحوه استفاده از سوزن ها و سایز سوزن مورد استفاده می تواند متغیر باشد. در نتیجه بولد بروز هم به صورت دستی و با استفاده از سوزن های منحصر به فرد انجام می شود. همانند سایر تکنیک های تاتو ابرو، مانند فیبروز ابرو، هاشور ابرو و غیره، جنس پوست مشتری، شرایط فیزیکی و جسمی مشتری، رعایت نکته های مراقبتی، کیفیت متریال و روش انجام بولد بروز در میزان ماندگاری نتیجه نهایی تاثیرگذار است.

این تکنیک به طور کلی برای پوست های خشک و پوست نرمال مناسب تر است. اما اگر مستر مهارت بالایی داشته باشد، این روش برای پوست های چرب و پوست مختلط هم نتیجه فوق العاده ای دارد. قابل ذکر است که پس از انجام بولد بروز، برای افزایش ماندگاری نتیجه نهایی نیاز به جلسات ترمیم امری ضروری است. جلسه ترمیم پس از گذشت 5 الی 6 هفته انجام می شود. برخی از بانوان به یک جلسه ترمیم و برخی از بانوان به دو جلسه ترمیم، برای تثبیت ماندگاری بولد بروز نیاز دارند.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *