اخبار و مقالات

بولد بروز چیست

بولد بروز چیست

بولد بروز ابرو چیست؟ تکنیک بولد بروز یکی از پرطرفدارترین تکنیک های رشته میکروبلدینگ است که برای تاتو ابرو و فرم دهی به ابرو کاربرد دارد. این تکنیک توسط یکی از مسترهای آکادمی فی به دنیا معرفی شد. در این تکنیک، خطوط شبیه سازی تارهای ابرو بسیار طبیعی و زیبا هستند. بانوانی که به دنبال روشی با نتیجه طبیعی هستند، می توانند این تکنیک را تجربه کنند. تکنیک میکروبلدینگ ابرو دارای نتیجه نهایی بسیار طبیعی است و متدهایی که به عنوان زیرمجموعه میکروبلیدینگ ابرو معرفی شده اند، از ظرافت و زیبایی بیشتری برخوردار هستند. به همین دلیل بولد بروز ابرو انتخاب مناسبی برای افرادی است که به دنبال ابروهایی نچرال و طبیعی هستند.

متاسفانه در گذشته تاتو ابرو از کیفیت برخورداری بودن و افرادی که تاتو ابرو انجام می دادند از مصنوعی بودن ابروها شکایت داشتند. اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنیک های تاتو ابرو، می توانید از متدهایی چون بولد بروز، هاشور ابرو، فیبروز ابرو و بسیاری از متدهای دیگر، برای داشتن ابروهای نچرال و طبیعی کمک بگیرید. دقت داشته باشید که نحو انجام این متد بسیار مهم است. به همین دلیل مرکز تخصصی را انتخاب کنید که در این زمینه حرفه ای باشد و رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده باشد. در نتیجه هنگام انتخاب مرکز تخصصی، حتما به میزان سابقه مسترها و تجهیزات مرکز تخصصی توجه کنید.

هزینه بولد بروز ابرو

بولد بروز ابرو به دلیل رفع نواقص ابرو انجام می شود. در واقع هدف از انجام این متد، زیباتر شدن فرم ابرو و در نهایت افزایش جذابیت چهره می باشد. یکی از مهم ترین فاکتورها برای زیبایی فرم ابرو، مهارت مستر یا پیگمنتر می باشد. مهارت مستر هم در تعیین هزینه تاثیرگذار است. به همین دلیل هنگام مطلع شدن از هزینه بولد بروز ابرو باید مهارت مستر و برند رنگ مورد استفاده را در نظر داشته باشید.
بسیاری از افراد در حوزه آرایش های دائم و نیمه دائم فعالیت می کنند ولی برخی از افراد، مهارت بالایی ندارند. همچنین با انجام این تکنیک در مراکز نامعتبر می توانید دچار پشیمانی شوید. زیرا مهارت و کیفیت مواد، اولین قدم برای کسب یک نتیجه فوق العاده است. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه نهایی باید به مرکز تخصصی مدنظرتان مراجعه کنید. هر مرکز تخصصی با توجه به مهارت مسترها، تجهیزات مورد استفاده و نوع برند، هزینه خدمات خود را اعلام می کند. در مرکز تخصصی مریم حمزه ی می توانید بالاترین کیفیت را با بهترین هزینه تجربه کنید. خانم حمزه ای بیش از 13 سال است که در حوزه آرایش های دائم و نیمه دائم فعالیت می کنند. همچنین در آکادمی مریم حمزه ای می توانید دوره آموزشی تکنیک بولد بروز ابرو را با دریافت معتبرترین مدرک بولد بروز بگذرانید و شروعی حرفه ای داشته باشید.

تکنیک بولد بروز

به دلیل اینکه تکنیک بولد بروز از شاخه های تکنیک میکروبلیدینگ است، انجام بولد بروز تفاوت چندانی با روش انجام میکروبلیدینگ ندارد. اما نحوه استفاده از سوزن ها و سایز سوزن مورد استفاده می تواند متغیر باشد. در نتیجه هم به صورت دستی و با استفاده از سوزن های منحصر به فرد انجام می شود. همانند سایر تکنیک های تاتو ابرو، مانند فیبروز ابرو، هاشور ابرو و غیره، جنس پوست مشتری، شرایط فیزیکی و جسمی مشتری، رعایت نکته های مراقبتی، کیفیت متریال و روش انجام بولد بروز در میزان ماندگاری نتیجه نهایی تاثیرگذار است.

این تکنیک به طور کلی برای پوست های خشک و پوست نرمال مناسب تر است. اما اگر مستر مهارت بالایی داشته باشد، این روش برای پوست های چرب و پوست مختلط هم نتیجه فوق العاده ای دارد. قابل ذکر است که پس از انجام بولد بروز، برای افزایش ماندگاری نتیجه نهایی نیاز به جلسات ترمیم امری ضروری است. جلسه ترمیم پس از گذشت 5 الی 6 هفته انجام می شود. برخی از بانوان به یک جلسه ترمیم و برخی از بانوان به دو جلسه ترمیم، برای تثبیت ماندگاری بولد بروز نیاز دارند.

تکنیک بولد بروز

معتبرترین مدرک بولد بروز

برای دریافت معتبرترین مدرک بولد بروز باید به آکادمی های معتبر و تخصصی مراجعه نمایید. بولد بروز کی الگوهای مرتبط با تاتو ابرو می باشد که منجر به زیباتر دیده شدن فرم نهایی ابرو می شود. این تکنیک در سال های اخیر متقاضیان بسیار زیادی داشته و بسیاری از افراد تمایل به فعالیت در این حوزه دارند. علاقمندان به یادگیری بولد بروز به نکات بسیاری اعم از مهارت مستر آموزش دهنده، دریافت مدرک معتبر، آموزش جدیدترین متدها و مناسب بودن هزینه آموزش بولد بروز توجه دارند. به همین دلیل زمانی که به آکادمی تخصصی مراجعه می کنند سوالات بسیاری درباره معتبر بودن مدرک، هزینه جلسات و سابقه مستر می پرسند. آکادمی مریم حمزه ای به دلیل 13 سال سابقه در حوزه آرایش های دائمی صورت، بهترین و مفید ترین ورکشاپ های آموزشی را برگزار می کند. خانم مریم حمزه ای گرند مستر آکادمی فی می باشند و علاوه بر اهدا سرتیفیکیت پایان دوره به هنرجویان کمک می کنند تا سریع تر کار خود را شروع نمایند. به همین دلیل با ثبت نام در آکادمی مریم حمزه ای می توانید از مزایایی چون پشتیبانی نامحدود، دریافت سرتیفیکیت پایان دوره، معرفی به بازار کار و یادگیری جدیدترین متدهای آموزشی بهره مند شوید.

4.2/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *