اخبار و مقالات

ورکشاپ کار با دستگاه کل صورت در آکادمی مریم حمزه ای

ورکشاپ کار با دستگاه کل صورت

ورکشاپ کار با دستگاه کل صورت در واقع دوره میکروپیگمنتیشن می باشد. میکروپیگمنتیشن برای تمام اعضای صورت قابل انجام است، این روش در واقع تاتو با دستگاه می باشد و تکنیک های منحصر به فردی دارد. ورکشاپ یا دوره های آموزشی به منظور یادگیری یک حرفه خاص برگزار می شوند. در واقع مهم ترین نکته در برگزاری ورکشاپ ها، میزان مهارت تعلیم دهنده یا گرند مستر می باشد. ورکشاپ های صفر تا صد آکادمی تخصصی مریم حمزه ای به صورت آنلاین یا حضوری برگزار می شوند.

کیفیت ورکشاپ های آنلاین مانند دوره های حضوری است و دلیل از برگزاری دوره های آنلاین، راحتی هنرجویانی است که امکان حضور در روز ورکشاپ را ندارد. در آکادمی مریم حمزه ای ورکشاپ های بسیاری اعم از آموزش میکروبلیدینگ ، ورکشاپ لیفت و لمینت مژه و غیره برگزار می شود. در اکادمی مریم حمزه ای، یک روز قبل از شروع ورکشاپ با برگزاری یک کلاس آنلاین با مفاهیم اولیه آشنا می شوید تا آمادگی لازم برای حضور در روز ورکشاپ را داشته باشید. همچنین پس از پایان دوره سرتیفیکیت پایان دوره به تمامی هنرجویان عزیز اهدا می شود.

خانم مریم حمزه ای که گرند مستر بین المللی هستند، تمامی تکنیک های آموزشی را به شما یاد می دهند تا کاملا حرفه ای وارد بازار کار شوید. یکی از مزایای بسیار مهم ورکشاپ کار با کل صورت در آکادمی مریم حمزه ای، پشتیبانی نامحدود هنرجو تا رسیدن به درآمد میلیونی می باشد. در واقع پس از پایان ورکشاپ، هر زمان که سوال داشتید می توانید با خانم حمزه ای یا یکی از مسترها ارتباط برقرار کنید.

هزینه ورکشاپ کار با دستگاه کل صورت

بحث هزینه در زمینه آموزش بسیار گسترده است. در واقع نرخ معینی برای هزینه وجود ندارد. هزینه ورکشاپ کار با دستگاه کل صورت با توجه به تعداد جلسات، حوزه آموزش، ساعت جلسات، دستمزد گرند مستر، تجهیزاتی که در اختیار هنرجو قرار می گیرد و بسیاری از موارد دیگر تعیین می شود. بنابراین برای مطلع شدن از هزینه ورکشاپ،آر اف صورت و خدمات دیگر باید با آکادمی مدنظرتان ارتباط برقرار کنید.

در ورکشاپ های خانم حمزه ای، تمام لوازم های اورجینال مورد نیاز برای شروع کار حرفه ای روی مشتری به هنرجو اهدا می شود. همچنین دوره های آموزشی به صورت 0 تا 100 برگزار می شوند و تمامی نکات بر اساس آخرین متدهای روز دنیا به هنرجویان آموزش داده می شود. زیرا خانم مریم حمزه ای، گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل هستند و بیش از 13 سال است که سابق درخشانی در سطح داخلی و خارج از ایران دارند. همچنین خانم حمزه ای تنها استاد برگزیده اتحادیه آرایشگران کل کشور در سازمان فنی و حرفه ای ایرا در رشته میکروبلیدینگ می باشند.

برخی از بانوان به دلیل یادگیری ناموفق و عدم کسب نتیجه مورد نظر، برای شرکت در دوره ها تردید دارند. اینگونه افراد می توانند قبل از شروع ورکشاپ، با مشاوران تخصصی ما ارتباط برقرار کنند و تمامی سوالات خود را بپرسند. همچنین آکادمی مریم حمزه ای، 15 هزار هنرجوی فعال دارد و بر این نظر است که تمامی هنرجویان لایق کسب درآمد میلیونی هستند.

بهترین مرکز ورکشاپ کار با دستگاه کل صورت

آکادمی تخصصی مریم حمزه ای با توجه به مزایای منحصر به فردی که به هنرجویان می دهد در دسته بهترین مراکز آموزشی و بهترین مرکز ورکشاپ کار با دستگاه کل صورت قرار میگیرد. پس از پایان دورها می توانید از معرفی به بازار کار و سازمان فنی و حرفه ای، دریافت سرتیفیکیت پایان دوره و پشتیبانی نامحدود برای رسیدن به درآمد میلیونی بهره ببرید. یکی از مزایای آکادمی مریم حمزه ای، استخدام در صورت به حد نصاب رسیدن انتظارات آکادمی است.

در واقع پس از پایان ورکشاپ اگر بتوانید به حد نصاب انتظارات خانم حمزه ای برسید و مهارت خود را ثابت کنید. می توانید در یکی از 7 شعبه تخصصی مریم حمزه ای شروع به فعالیت کنید. هرچند که تمامی هنرجویان آکادمی مریم حمزه ای در زمینه کاری شان موفق هستند. آکادمی مریم حمزه ای در داخل و خارج ایران( کانادا، ترکیه، آمریکا، کویت، عراق، انگلیس) بیش از 3 هزار هنرجوی موفق با درآمد بالای 30 میلیون تومان در ماه دارد.

بهترین مرکز ورکشاپ کار با دستگاه کل صورت

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *