اخبار و مقالات

آموزش فی ریمووال در آکادمی زیبایی دائمی مریم حمزه ای

فی ریمووال یکی از تکنیک های پاک کردن تتو است و جزو ایمن ترین روش ها محسوب می شود. به دلیل نارضایتی برخی از بانوان از فرم ابروهای تاتو شده یا قدیمی شدن فرم ابرو تاتو شده، بسیاری از بانوان به دنبال روش های پاک کردن تاتو می باشند. به همین دلیل تقاضای آموزش فی ریمووال بسیار زیاد است و افراد بسیاری تمایل دارند در این زمینه شروع به فعالیت و کسب درآمد کنند. با شرکت در دوره های آموزش فی ریموال می توانید تمامی مباحث مرتبط را یاد بگیرید و کاملا حرفه ای شروع به کار کنید.

دوره های آموزشی مریم حمزه ای به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. کلاس های آنلاین به منظور راحتی بیشتر هنرجویان تشکیل می شود. در واقع کلاس های آنلاین برای آن دسته از هنرجویانی که امکان حضور در ورکشاپ ها را ندارند، برگزار می شوند. برخی از بانوان به دلیل شاغل بودن یا پرمشغله بودن خواستار کلاس های خصوصی هستند. تمامی دوره های آموزشی آکادمی مریم حمزه ای به صورت خصوصی و گروهی قابل برگزاری می باشد. برای مطلع شدن از اطلاعات کلاس ها و نحوه برگزاری آن ها می توانید با مشاوران مرکز تخصصی مریم حمزه ای تماس بگیرید.

هزینه آموزش فی ریمووال

فی ریمووال یکی از روش های پاک کردن تاتو می باشد و به همین دلیل آموزش فی ریمووال بسیار رونق پیدا کرده است. به دلیل اینکه تقاضای پاک کردن تاتو در بین بانوان بسیار زیاد شده است، افراد زیادی برای گذراندن دوره های آموزشی فی ریمووال اقدام می کنند. با استفاده از محلول فی ریمووال می توان حتی تتو های قدیمی هم به راحتی پاک کرد. محلول فی ریمووال حاوی اسیدهای میوه می باشد و به راحتی در عمق پوست نفوذ می کند. در این روش عمق تاتو تاثیری در پاک کردن ندارد و برای پاک کردن یا ریموو تمام تاتوها مناسب است.

برای گذراندن این دوره باید به یک آکادمی حرفه ای مراجعه کنید. چرا که پاک کردن تاتو جزو روش های بسیار تخصصی می باشد و نکاتی که در طی دوره آموزشی یاد می گیرید، بسیار مهم هستند. دوره های آموزشی آکادمی مریم حمزه ای در بالاترین سطح کیفیت برگزار می شوند. آکادمی مریم حمزه ای بیش از 15 هزار هنرجوی فعال دارد و رضایت هنرجویان، تضمین کیفیت دوره های آموزشی می باشد. برای مطلع شدن از هزینه دورهای آموزشی و ورکشاپ ها و تمامی جزئیات می توانید با مشاوران حرفه ای آکادمی مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید.

بهترین مرکز آموزش فی ریمووال در تهران

در آکادمی مریم حمزه ای تمامی آموزش ها به صورت 0 تا 100 برگزار می شود و تمامی نکات در حین دوره آموزش به شما گفته می شود. همچنین دوره های آکادمی مریم حمزه ای توسط خود ایشان برگزار می شود. خانم حمزه ای گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل هستند و در ورکشاپ های جهانی بسیاری شرکت می کنند. به همین دلیل همواره از تکنیک های به روز استفاده می کنند و مهارت خود را با هنرجویان شان به اشتراک می گذارند.

خانم حمزه ای برای هنرجویان شان شرایط ویژه ای قائل شده اند و تمام هنرجویان تا رسیدن به درآمد میلیونی می توانند از پشتیبانی نامحدود خانم حمزه ای و دیگر مستر ها بهره مند شوند. در واقع پشتیبانی نامحدودی تنها یکی از مزایای دوره های آموزشی آکادمی مریم حمزه ای می باشد. از دیگر مزایای این دوره ها می توانیم به اهدا سرتیفیکیت پایان دوره تمامی خدمات از جمله میکروبلیدینگ و اهدا تمام لوازم اورجینال موردنیاز و معرفی به بازار کار اشاره کنیم.

همچنین اگر به حد نصاب انتظارات آکادمی مریم حمزه ای برسید، می توانید در یکی از 7 شعبه مراکز تخصصی مریم حمزه ای شروع به فعالیت کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *