اخبار و مقالات

آموزش بن مژه در بهترین آموزشگاه بین المللی تهران

آموزش بن مژه در تهران با بهترین قیمت

آموزش بن مژه از آن دسته از آموزش هایی می باشد که می تواند برای افراد بسیار کارساز شود. همان طور که می دانید چشم ها عامل بسیار مهمی در زیبایی چهره محسوب می شوند. هرکسی تمایل دارد که چشمانی زیبا و جذاب داشته باشد. از طرفی دیگر مژه ها عامل بسیار مهمی در زیبایی چشمان محسوب می شوند. از این رو طبیعتاً مژه های تیره و پرپشت می تواند زیبایی فوق العاده ای را برای شما عزیزان رقم بزند. بن مژه از جمله خدماتی است که می تواند برای شما مژه های رنگی و جذابی را برای طولانی مدت شکل دهد. ما در کارگاه اموزش بن مژه مریم حمزه ای به شما کمک خواهیم کرد تا از صفر تا صد این رشته را یاد بگیرید.

برای شروع لازم است بدانید که بن مژه نیز به مانند میکروبلیدینگ به تخصص نیاز دارد. همان طور که افراد برای حرفه ای شدن آموزش میکروبلدینگ روی میاورند، لازم است که تمامی آموزش های مربوط به بن مژه را نیز فرا بگیرند. در دوره های آموزشی بن مژه به هنرجویان آموزش داده می شود که چگونه با دستگاه قلم پیگمنت (رنگدانه) کار کنند. همچنین می آموزند که چه زاویه و حالت دستی برای آنان مناسب می باشد. بدین ترتیب هنرجویان می توانند با تمرین و تکرار مداوم به کار با دستگاه مسلط شوند و به مرور به صورت مستقل فعالیت نمایند. همینطور آموزش اسکالپ سر نیز به تمرین و آموزش حرفه ای نیاز دارد.

آموزش بن مژه در بهترین آموزشگاه بین المللی تهران چه مزایایی دارد؟

آموزش بن مژه زیر نظر مربی حرفه ای در سالن زیبایی بین المللی مریم حمزه ای طبق بهترین و جدیدترین روش های روز دنیا انجام میشود. این مجموعه دارای چندین شعبه در تهران و کرج و شیراز می باشد. همینطور بهترین روش و تضمینی ترین راه ممکن برای یادگیری این مهارت تخصصی می باشد. لازم به ذکر است که دوره اموزش بن مژه مریم حمزه ای به مانند آموزش لیفت و لمینت مژه از پر استقبال ترین دوره های آموزشی زیباسازی چشم و مژه به شمار می آید. با حضور در این دوره به شما علاقه مندان عزیز مدرک و گواهی معتبر و بین المللی تقدیم می شود که معرف شما در دنیای کار می باشد.

هزینه دوره آموزش بن مژه در آکادمی تخصصی و بین المللی مریم حمزه ای

یکی از مهم ترین مسائلی که در خصوص دوره های آموزشی خدمات زیبایی و آرایشگری مطرح می شود، قیمت دوره می باشد. لازم به ذکر است که بسیاری از افراد به کیفیت ورکشاپ، اصول کاری مطرح شده و سطح استاندارد آن توجهی ندارند و از این رو قیمت کارگاه ها را بالا می دانند. در این خصوص باید گفته شود که قیمت آموزش بن مژه و آموزش میکروبلیدینگ در ورکشاپ مریم حمزه ای برابر است با کیفیت آموزشی که به هنرجو داده می شود. از این روی می توان مطمئن بود که هنرجویان با تمامی موارد مورد نیاز در کار بن مژه آشنا می شوند و برابر با هزینه ای که تقبل کرده اند، آموزشی درخور و باکیفیت دریافت می نمایند.

شما در کارگاه های آموزشی مریم حمزه ای، اعم از بن مژه یا آر اف صورت، می توانید با تجربه های روز و بین المللی آشنا شوید. فرصت بهره مندی از تجربه های این چنینی چیزی است که به شما قدرت و اعتماد به نفس بالایی می دهد. از این جهت می توان رضایتمندی کاملی از هزینه صرف شده به دست آورد.

مرکز آموزش بن مژه و زیبایی دائمی

سالن آکادمی مریم حمزه ای یکی از مجهز ترین و بروز ترین سالن های آموزش بن مژه در شهر تهران می باشد. شما در این سالن می توانید از ریز تا درشت جزئیات مربوط به بن مژه، نحوه کار، نحوه انتخاب رنگ، تصمیم گیری در مورد فرم دهی و سایر موارد مربوطه را به خوبی یاد بگیرید. هدف این ورکشاپ آن است که آرایشگرانی ماهر، زبردست، خلاق و با اعتماد به نفس را تربیت نماید.

در دوره آموزشی بن مژه به مانند دوره لیفت ابرو مباحث مطرح شده در 2 دسته تئوری و عملی تقسیم می شوند. در هرکدام از بخش ها به هنرجویان فرصت یادگیری، تمرین و تکرار داده می شود. دوره اموزش بن مژه زیر نظر مستقیم مریم حمزه ای برگذار می شود.

دوره آموزش بن مژه

یکی از اصلی ترین مهارت های یک آرایشگر خوب آن است که اشراف کاملی در خصوص بن مژه و برطرف نمودن نیاز مشتری داشته باشد. این موضوع مستلزم آن است که زیر نظر فردی استاد و ماهر آموزش ببینید. در دوره های آموزش بن مژه مریم حمزه ای به تمامی هنرجویان نکات مراقبتی قبل و بعد از عمل توضیح داده می شود. در ادامه، به مانند کارگاه آموزش اسکالپ سر و لیفت و لمینت مژه ، نحوه به دست گرفتن دستگاه، زاویه و فشار وارده مناسب آموزش داده می شود. این مرحله از آموزش هم به صورت تئوری و هم عملی اجرا می شود تا هنرجویان به تمرینات مکرر بپردازند.

در بخش بعدی با انواع رنگ و پیگمنت، لوازم استریل و داروهای بی حسی آشنا می شوید. در نهایت به یادگیری عملی پرداخته می شود تا هنرجویان به پیاده کردن تمام اموزش بن مژه ای که یاد گرفته اند بپردازند.

آموزش صفر تا صد بن مژه

بن مژه یکی از روش های تاتو ابرو میباشد. ولی تفاوت های ظاهری با خط چشم دارد و بسیار ساده تر از خط چشم کشیده میشود. تا چشم ها به طور طبیعی درشت تر دیده شوند و مانند فرم خط چشم نمیباشد. با توجه به طبیعی تر بودن بن مژه بسیاری از افراد متقاضی این نوع تاتو چشم هستند و برخی از افراد به دلیل بازارکار خوب بن مژه ، تمایل به فعالیت در این زمینه دارند. خانم مریم حمزه ای گرند مستر آرایش های دائمی صورت ، تمامی خدمات آرایشی دائم از جمله تاتو چشم و بن مژه را آموزش میدهند تا علاقمندان پس از گذراندن دوره های آموزشی ، از همان ابتدا کار خود را با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا حرفه ای آغاز کنند .

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *