اخبار و مقالات

ماساژ هات استون چیست

ماساژ هات استون چیست

.به عبارت ساده ماساژ هات استون یا سنگ داغ نوعی از ماساژ های درمانی است. که توسط سنگ های صاف و حرارات دیده انجام می شود. هرچند که در موارد بسیار خاص با توجه به تشخیص ماساژور از سنگ سرد نیز در این نوع ماساژ ترابی استفاده می شود. در حین ماساژ، ماساژور بر روی نقاط خاصی از بدن، تکه سنگ های حرارت دیده قرار می دهد. این نقاط با توجه به تنش عضلانی و شرایط بدنی مشتری می تواند متفاوت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد خدمات زیبایی از جمله بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران با ما تماس بگیرید.

به طور کلی در ماساژ هات استون سنگ ها بر روی شکم، پاها، کف دست ها و دو طرف ستون فقرات قرار داده می شوند. امکان دارد سنگ های کوچکی بین انگشتان پا یا بر روی پیشانی نیز قرار داده شود. بعد از قرار گرفتن سنگ ها بر روی نقاط مدنظر، چند دقیقه ای طول میکشد تا گرما در ملافه یا حوله نفوذ کند. در این مرحله مشتری می تواند تشخیص دهد که سنگ ها بیش از حد گرم بوده یا از گرمای مطلوبی برخوردار هستند. سپس ماساژور، پوست را به روغن ماساژ آغشته می کند. با نگه داشتن سنگ در هر دو دست از حرکات کششی برای حرکت دادن سنگ ها در طول عضلات استفاده میکند.

آشنایی با فواید هات استون

ماساژ هات استون به معنی سنگ داغ است. که استفاده از سنگ های صاف و صیقلی بخشی از تکنیک و استراتژی درمانی این روش محسوب می شود. به طور معمول، مردم ماساژ هات استون را ماساژی میدانند که موجب آرامش اعصاب می شود و این باور کاملا درست است. زیرا ماساژ هات ­استون شامل آرام کردن عضلات، تسکین درد، افزایش کیفیت خواب و بهبود گردش خون می باشد.

درمانگر با استفاده از حرکات کششی سنگ ها را در طول عضلات قرار میدهد. و در حالی که سنگ ها ثابت هستند یا بعد از برداشتن آنها به ماساژ سر، ماساژ گردن، ماساژ صورت و دیگر نواحی بدن میپردازد. این روش خاصیت درمانی دارد ولی اگر مشتریان با وجود آشنایی با فواید هات استون، خواستار ماساژ هات استون نیستند، میتوانند از ماساژ های درمانی دیگری برای بهبود درد استفاده کنند. همچین استفاده از بادکش درمانی یا بادکش گرم برای تسکین درد و بهبود عملکرد بدن نتیجه خوبی دارد.

مزایای ماساژ هات استون

در ماساژ هات استون، گرمای حاصل از سنگ ها به بافت های عمیق تر بدن نفوذ می کنند. و همین امر باعث باز شدن رگ های خونی می شود. هنگامی که رگ های خونی باز شوند، عملکرد گردش خون بهبود می یابد و باعث اکسیژن رسانی بهتر ماهیچه ها می شود. در نتیجه درد ها و گرفتگی های بدن از بین میرود.

گرمای سنگ به ماساژور کمک می کند تا روی عضلات اسپاسم شده به طور عمیق تری کارکند. از مزایای ماساژ هات استون میتوان به حل مشکلاتی چون درد سیاتیک، اضطراب، درد گردن و شانه، آرتروز زانو، درد پا و کمر، اضطراب و افسردگی، بی خوابی، سردرد، گردش خون ضعیف و استرس بالا اشاره کرد. در سالن زیبایی و درمانی مریم حمزه ای علاوه بر خدمات ماساژ، می توانید خدمات زیبایی و درمانی چون کلوس ریموور، بادکش گرم، کوکتل تراپی، پدیکور vip، فیبروز ابرو و غیره را با کادر حرفه ای تجربه کنید.

مزایای ماساژ هات استون

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *