اسکالپ سر

انجام اسکالپ سر در 7 شعبه تخصصی تاسیس شده توسط گرند مستر بین المللی خانم مریم حمزه ای با توجه به فضای خالی سر، نیاز به 3 الی 6 ساعت زمان دارد و برای تثبیت نتیجه ، دو نوبت ترمیم لازم است. اسکالپ سر همراه با بی حسی موضعی و تجهیزات اروپایی انجام میشود. دو متخصص اسکالپ سر در مجموعه ما فعالیت میکنند که تخصصشان تضمینی برای کسب نتایج عالی میباشد. تمامی رنگ ها و مواد اولیه در مراکز مریم حمزه ای دارای تاییدیه FBA هستند و از بهترین برندهای آمریکایی، برزیلی و اروپایی میباشند. خدمات اسکالپ سر انجام شده در مراکز تخصصی ما، بیش از 10 سال ماندگاری دارند و برای مشاوره تخصصی، میتوانید با مشاوران حرفه ای مجموعه ما به صورت آنلاین یا حضوری ارتباط برقرار کنید.

مشاوره رایگان

تیم تخصصی و حرفه ای مریم حمزه ای اعتقاد بر انجام اصولی خدمات آرایش دائم دارد و یکی از فرآیندهای مهم در این زمینه دریافت مشاوره تخصصی میباشد. مشتریان عزیز باید از خدماتی که میخواهند دریافت کنند، اطلاعات دقیقی داشته باشند. تیم حرفه ای مشاوران ما در این زمینه به عزیزان کمک میکند و شما میتوانید پس از ارسال عکس به مشاوران ما، از خدماتی که میتوانیم به شما ارائه دهیم، مطلع شوید تا در نهایت با توجه به شرایطتان بهترین و مناسبترین تکنیک را انتخاب کنید. مشاوره در مراکز تخصصی ما به صورت حضوری و انلاین انجام میشود. برای مشاوره حضوری میتوانید به نزدیک ترین شعبه مراجعه کنید یا به صورت آنلاین مشاوره کامل را از مشاوران خبره مجموعه تخصصی مریم حمزه ای دریافت کنید.باشد.

فیچرهای اسکالپ سر در مرکز زیبایی مریم حمزه ای

ماندگاری تعداد ترمیم تعداد متخصص در مجموعه زمان استاندارد انجام کار
بیش از 10 سال
2 نوبت
2 نفر
با توجه به فضای خالی سر بین 3 تا 6 ساعت
مشاوره تخصصی بی حسی موضعی مواد اولیه تجهیزات
دارد
دارد
رنگ های آمریکایی، برزیلی و اروپایی دارای تاییدیه FBA
اروپا

فیچرهای اسکالپ سر در مرکز زیبایی مریم حمزه ای

انواع مدل های اسکالپ سر

رفع کم پشتی شقیقه ها

رفع کم پشتی شقیقه ها با استفاده از تکنیک اسکالپ سر به صورت طبیعی امکانپذیر است. در واقع اسکالپ سریا هاشور سر، شبیه سازی موی سر است.

رفع کم پشتی کل سر

اسکالپ سر یا هاشور سر برای شبیه سازی مو و پرپشت نشان دادن نواحی کم پشت مو است که برای رفع کم پشتی کل سر کاربرد دارد.

هاشور کف سر

هاشور کف سر یا اسکالپ در واقع یک تکنیک شبیه سازی مو با زدن پیگمنت است و برای افرادی که موهایی کم پشت دارند بسیار مناسب است.

آموزش خصوصی و گروهی

اسکالپ سر یکی از دوره های آموزشی 0 تا 100 در آکادمی گرند مستر مریم حمزه ای میباشد که به صورت خصوصی و گروهی برگزار میشود.

سوابق درخشان ما

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه‌ای

افتتاح شعبه دبی مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای به زودی

به زودی شعبه ای جدید از مجموعه شعبات مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم سرکار خانم مریم حمزه ای در دبی افتتاح می شود و زیباجویانی که در این شهر و یا خارج از کشور ساکنند، می توانند از خدمات جامع و تخصصی این مرکز بهره مند شوند.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
فرصت استثنایی

ویژه بانوان (شعب تهران، کرج)

برای رزرو فرم زیر را پر کنید.

پس از تکمیل فرم مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و جهت تعیین نوبت شما را راهنمایی خواهند کرد.

نمونه کار

نظر مشتریان

نظر مشتریان مرکز زیبایی دائمی مریم حمزه‌ای

افرادی که به فکر انجام میکروبلدینگ یا دیگر خدمات آرایش دائم هستند، مشکلاتی چون عدم تقارن، قرمز شدن رنگ ابرو، زخم، درد و خونریزی حین انجام خدمات، ضخیم شدن بیش از حد خط‌ها یا ابرو، ریزش ابرو، فرم نهایی و مواردی از این قبیل، جزو دغدغه‌های‌شان می‌باشد.

افرادی که به دنبال زیبایی دائمی و خدمات آرایش دائم هستند با اینگونه دغدغه‌ها و ترس‌ها مواجه می‌شوند، به همین دلیل برای کسب اطمینان بیشتر، زیباجویان و مشتریان عزیز می‌توانند در مرکز تخصصی مریم حمزه ای از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنند و با مراجعه حضوری به سالن، از نزدیک شاهد انجام خدمات افراد دیگر باشند و با خیالی آسوده و مطمئن مرکز تخصصی مریم حمزه ای را انتخاب کنند.

گالری تصاویر

مرکز زیبایی تخصصی دائمی مریم حمزه ای
خدمات رژلب دائم مریم حمزه ای

مراقبت های قبل از میکرواسکالپ

  • برای رنگپذیری بهتر است از یک هفته تا ده روز قبل، قـرص تیروییـد و اوراتـان و داروهـای محـرک مـو ماننـد ماینوکسیدل مصرف نشود.
  • استفاده نکردن از سیگار و نوشیدنی های الکلی تاثیر به سزایی در نتیجه گیری دارد، چرا که الکل هنگـامی کـه وارد خون شود بر رنگ پذیری پوست به شدت تاثیر منفی می گذارد.
رضایت مشتری خدمات رژلب دائم

مراقبت های بعد از میکرواسکالپ

  • تا ۳ روز از دوش گرفتن خودداری شود.
  • در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید و همچنین تا یک هفته از انجام سولار خودداری شود.
  • تا ۴8 ساعت انواع دخانیات و نوشیدنی های الکلی مصرف نشود