اخبار و مقالات

دیجیتال بلیدینگ ابرو چیست؟

دیجیتال بلیدینگ ابرو

دیجیتال بلیدینگ ابرو یکی از ترندهای این روزهای دنیای آرایش و زیبایی است که جایگزین میکروبلیدینگ بوده است. این روش را برای اولین بار آمیا معرفی کرده است، با استفاده از دستگاه های آمیا و کارتریج های آن با قطر سوزن نانو انجام می شود و به دلیل ظرافت و دقت بی نظیر نتایجی بسیار طبیعی و زیبا دارد. فیلم مدل ابرو دیجیتال بلیدینگ ابرو را می توانید با جست و جو ساده تماشا کنید. با انجام این روش دیگر نگران عواض دیگر مانند میکروبلیدینگ ابرو نخواهید بود که به صورت حرفه ای و تخصصی انجام خواهد شد.

آسیب پوست وجود نداشته به دلیل اینکه سوزن خیلی و زیاد از حد به پوست نفوذ نمی کند و در صورت نفوذ پوست را پاره نخواهد کرد. نتایجی که از انجام دیجیتال بلیدینگ ابرو بدست می آید بسیار نچرال و طبیعی در عین حال زیبا بوده است. دیجیتال بلیدینگ ابرو برای افرادی که دارای ابروهای کم پشت، نامتقارن یا دارای جای زخم هستند، گزینه مناسبی است. این روش همچنین برای افرادی که به دنبال ابروهایی طبیعی و زیبا هستند، بسیار مناسب است.

قیمت دیجیتال بلیدینگ ابرو

قیمت دیجیتال بلیدینگ ابرو به عوامل متفاوتی بستگی دارد. که مهمترین آن میزان رنگی که در دیجیتال بلیدینگ نواحی مذکور مورد استفاده قرار می‌گیرد. اولین سوال ممکن برایتان پیش آمده باشد این است که دیجیتال بلیدینگ ابرو چیست در پاسخ باید بگوییم دیجیتال بلیدینگ تکنیکی است که به شما زیبایی و ظرافت را هدیه می دهد. میکروبلیدینگ را بدون آسیب به پوست با ظرافت و ماندگاری بیشتر می دهد و فیبروز ابرو یکی از روش های سنتی آرایش دائم هست که در مقایسه با روش جدید عوارض دارد.

در تکنیک دیجیتال بلیدینگ از راه منافذ ریزی کاشت رنگدانه انجام می شود. این کار به وسیله سوزن تثبیت می شود. در این حالت بعد از ترمیم پوست، رنگدانه هایی که داخل پوست قرار گرفته بودند در جای خود باقی مانده و ریزش شدید رنگ نخواهیم داشت. شما می توانید با قیمت مناسب روش جدید دیجیتال بلیدینگ را انجام دهید و از نتیجه راضی باشید.

قیمت دیجیتال بلیدینگ ابرو

مدل ابرو دیجیتال بلیدینگ

مدل ابرو دیجیتال بلیدینگ و برای ایجاد ابرویی پرپشت، خوش‌فرم و زیبا کاربرد دارد. این روش به دلیل ظرافت و طبیعی بودن، برای افرادی که به دنبال اصلاح ابروهای خود هستند نیز گزینه مناسبی است. عوارض دیجیتال بلیدینگ ابرو نسبت به بلیدینگ سنتی کمتر است. به همین دلیل می‌توان گفت دیجیتال بلیدینگ ابرو روشی بسیار مطمئن و بهداشتی برای داشتن خطوط ظریف در ابرو است. آسیب کمپوست در این روش کمک می‌کند تا روند بهبود زخم سرعت پیدا کند.

دیجیتال بلیدینگ جایگزین روش های سنتی مانند هاشور ابرو شده است. که نتایج طبیعی و واقعاً ماندگار به شما می‌دهد. در واقع شما می‌توانید بعد از انجام دیجیتال بلیدینگ، از ظاهر جدید ابروها یا خط چشم و خط لب خود لذت ببرید و احساسی شگفت انگیز همراه با اعتماد به نفس داشته باشید. قیمت دیجیتال بلیدینگ نیز با عواملی مانند نواحی تحت عمل و میزان رنگ مصرف شده تعیین می‌شود.

امتیاز دهید
author-avatar

درباره مریم حمزه ای

خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخـاری آکـادمی AS برزیـل، مـدرس بیش از ۳۰۰ هـنرجو در ایـالت سـالوادور و همچنین داور مسـابقات بین المللی میکروبلیـدینگ در اروپـا و ترکیـه هسـتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *