اخبار و مقالات

گزارش فعالیت ها و دستاوردهای سال ۱۴۰۲

فعالیت و دستاوردها

در سال گذشته آکادمی مریم حمزه ای، دوره ای تحت عنوان ورکشاپ پرفکشن را برای هنرجویانی که پس از گذراندن دوره ها، به درآمد رسیده بودند برگزار کرد. هنرجویان مجددا در این ورکشاپ رفع اشکال و با متدها آشنا شدند. پس از اتمام دوره های آموزش، خانم مریم حمزه ای هنرآموزان را رها نکرده و پیشرفت روز به روز آنان برای آکادمی وی از اهمیت بالایی برخوردار است. خانم مریم حمزه ای حتی پس از اتمام دوره های آموزش نیز در کنار هنرجویان خود خواهد بود.

در همین راستا برگزاری ورکشاپ ۵۰۰ نفره در شیراز و برگزاری بیش از ۷۰ ورکشاپ در داخل ایران صورت گرفت که اضافه شدن بیش از ۴۰۰۰۰ زیباجوی جدید به مجموعه و در نهایت فارغ التحصیل شدن بیش از ۱۷۰۰ هنرجو از آکادمی بین المللی مریم حمزه ای را به دنبال داشت. خانم حمزه ای همچنین حضور پررنگی در مسابقات زیبایی روسیه داشت که در آن کشورهایی از سراسر دنیا شرکت می کنند. داوری بین المللی این رقابت ها درباره صحیح ترین خدمات زیبایی انجام شده از جمله افتخارات کسب شده سال گذشته ایشان بود.

کسب مقام اول، دوم و سوم آکادمی مریم حمزه ای در آرایش دائم کشور روسیه و کسب مقام برتری در لاین آرایش دائم هم جز دستاوردهای سال 1402 این آکادمی است. خانم مریم حمزه ای همچنین در نمایشگاه بین المللی beautyworld دبی که یکی از بزرگترین مسابقات زیبایی، مو و عطر در خاورمیانه می باشد شرکت داشت. همچنین در سال گذشته بیش از ۶۰ هزار خدمت آرایش دائم در مجموعه مریم حمزه ای انجام شد و ۱۰۰۰ پک تحصیلی برای دانش آموزان مناطق محروم و نیازمند تهیه گردید. افتتاح سه شعبه جدید شامل کرج، نازی آباد و تهرانپارس به منظور راحتی حال بیشتر زیباجویان عزیز در نقاط مختلف تهران نیز از دیگر دستاوردهای سال گذشته این مجموعه بود.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *