مشاوره رایگان

تیم تخصصی و حرفه ای مریم حمزه ای اعتقاد بر انجام اصولی خدمات آرایش دائم دارد و یکی از فرآیندهای مهم در این زمینه دریافت مشاوره تخصصی میباشد. مشتریان عزیز باید از خدماتی که میخواهند دریافت کنند، اطلاعات دقیقی داشته باشند. تیم حرفه ای مشاوران ما در این زمینه به عزیزان کمک میکند و شما میتوانید پس از ارسال عکس به مشاوران ما، از خدماتی که میتوانیم به شما ارائه دهیم، مطلع شوید تا در نهایت با توجه به شرایطتان بهترین و مناسبترین تکنیک را انتخاب کنید. مشاوره در مراکز تخصصی ما به صورت حضوری و انلاین انجام میشود. برای مشاوره حضوری میتوانید به نزدیک ترین شعبه مراجعه کنید یا به صورت آنلاین مشاوره کامل را از مشاوران خبره مجموعه تخصصی مریم حمزه ای دریافت کنید.باشد.

ورکشاپ تخصصی صفر تا صد کار با دستگاه، کل صورت

پشتیبانی نامحدود دائمی

پشتیبانی نامحدود دائمی یکی از مزایای دوره های آموزشی آکادمی مریم حمزه ای میباشد که به هنرجویان ارائه میشود تا بدون نگرانی کار خود را شروع کنند.

آموزش آنلاین

اگر به هر دلیلی نتوانستید در ورکشاپ حضوری شرکت کنید، میتوانید با استفاده از دوره های آموزش آنلاین آکادمی مریم حمزه ای، شروع به یادگیری کنید.

آموزش قبل از ورکشاپ

قبل از ورکشاپ حضوری نیاز است تا هنرجویان با مطالب آشنایی داشتنه باشند و تمامی این مطالب، قبل از ورکشاپ طی یک آموزش آنلاین ارائه داده میشود.

اهداء سرتیفیکیت پایان دوره

اهدای یک سرتیفیکیت پایان دوره معتبر که نشان دهنده میزان حرفه ای بودن و تعلیم دیدن هنرجو توسط یک گرند مستر باشد بسیار حائز اهمیت است.

اهداء تمامی لوازم اورجینال

برای شروع تخصصی صفر تا صد کار با دستگاه کل صورت، نیاز به لوازم حرفه ای میباشد و تمامی تجهیزات توسط آکادمی به هنرجویان اهدا میشود.

معرفی به بازار کار و سازمان فنی حرفه ای

پس از گذراندن دوره های تخصصی صفر تا صد، نگران شروع به کار نباشید زیرا تیم آکادمی مریم حمزه ای برای ورود به بازار کار کمکتان میکنند.

استخدام در صورت به حد نصاب رسیدن انتظارات آکادمی

اگر بتوانید به حد نصاب انتظارات آکادمی و خانم مریم حمزه ای برسید، در یکی از 7 شعبه آکادمی مریم حمزه ای شروع به فعالیت میکنید.

سوابق درخشان ما

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+

گالری ویدیو مرکز زیبایی مریم حمزه‌ای

افتتاح شعبه دبی مرکز تخصصی زیبایی دائمی مریم حمزه ای به زودی

به زودی شعبه ای جدید از مجموعه شعبات مرکز تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم سرکار خانم مریم حمزه ای در دبی افتتاح می شود و زیباجویانی که در این شهر و یا خارج از کشور ساکنند، می توانند از خدمات جامع و تخصصی این مرکز بهره مند شوند.

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه
جشنواره شگفت انگیز

«آینده‌ات رو بساز »

با مریم حمزه‌ای

از ۲۹ تا ۱ خرداد ماه

ثبت‌نام ورکشاپ ویژه میکروبلیدینگ

با تخفیف ویژه: تنها 29.000.000 تومان

فقط برای ۵۰ نفر اول

تاریخ شروع: 29 اردیبهشت

تاریخ پایان: 1 خرداد

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای دریافت تخفیف ویژه آموزش، فرم زیر را تکمیل نمایید.

موفقیت از مسیر پشتکار میگذرد.

نظر هنرجوهای ما

گالری تصاویر