اخبار و مقالات

ورکشاپ میکروبلیدینگ

ورکشاپ میکروبلیدینگ در مرکز تخصصی مریم حمزه ای با بالاترین کیفیت ممکن برگزار می شود. زیرا خانم حمزه ای گرند مستر افتخاری اکادمی AS برزیل هستند. ایشان بیش از 13 سال است که به صورت حرفه ای در زمینه خدمات آرایش های دائم و نیمه دائم فعالیت می کنند. همچنین خانم حمزه ای با توجه به توانایی و دانش بالایی که در این زمینه دارند، داور مسابقات بین المللی میکروبلدینگ ابرو در اروپا و ترکیه هستند. ورکشاپ ها و دوره های آموزشی که خانم حمزه ای برگزار می کنند، در بالاترین سطح قرار دارد و دارای ویژگی های برتری می باشد.

از بهترین ویژگی های این ورکشاپ ها می توانیم آموزش دیدن توسط گرند مستر خانم حمزه ای را بیان کنیم. در واقع پس از گذراندن دورهای آموزشی، دانش و مهارت شما در سطح بالایی قرار دارد. زیرا توسط یک گرند مستر حرفه ای آموزش دیده اید. همچنین خانم حمزه ای تمامی لوازم های اورجینال مورد نیاز برای شروع کار را به هنرجویان شان اهدا می کنند تا آموزش 0 تا 100 میکروبلیدینگ را با تجهیزات حرفه ای شروع کنند. اهدا سرتیفیکیت پایان دوره، پشتیبانی نامحدود، برگزاری کلاس آنلاین قبل از ورکشاپ حضوری به منظور آشنایی با مفاهیم اولیه، معرفی به بازار کار و آموزش آنلاین برای افرادی که امکان حضور در ورکشاپ را ندارد، از ویژگی های برتر ورکشاپ های خانم حمزه ای می باشد.

هزینه ورکشاپ میکروبلیدینگ

مباحث مربوط به آموزش بسیار گسترده و وسیع است. زیرا بانوانی که اقدام به آموزش در لاین های آرایشی دائم و نیمه دائم می کنند، همیشه نگرانی هایی در زمینه آموزش دارند. فردی که اقدام به شرکت در دوره های آموزشی یا ورکشاپ ها می کند، توقع دارد که پس از پایان دوره کاملا حرفه ای باشد و تمامی نکات را بداند. همچنین برای اینکه در بازار کار موفق باشد، نیاز به پشتیبانی دارد تا در صورت رو به رو شدن با سوال، بتواند پاسخ کاملی دریافت کند.

در اصل زمانی که اقدام به انتخاب دوره های آموزشی می کنید باید در نظر داشته باشید، مبلغی که پرداخت می کند در ازای دریافت چه آموزش ها و خدماتی می باشد. در آکادمی تخصصی مریم حمزه ای به طور کامل تمام نکات آموزش داده می شود. همچنین از مزایای زیادی همچون معرفی به بازار کار، اهدا تجهیزات مورد نیاز، دریافت سرتیفیکیت و پشتیبانی نامحدود برخوردار خواهید شد. به همین دلیل هزینه ای که پرداخت می کنید برای یادگیری یک پکیج 0 تا 100 همراه با مزایای زیاد است.

برخی از بانوان به دلیل عدم رضایت از آموزش، مجبور به شرکت در دوره های آموزشی دیگر می کنند. همین امر منجر به پرداخت هزینه های بسیار می شود. به همین دلیل توصیه می کنیم در همان ابتدا یک آکادمی تخصصی را انتخاب کنید. آموزش 0 تا 100 حرفه ای ، تضمینی است تا در آینده نیازی به پرداخت هزینه مجدد بابت دوره آموزشی نداشته باشید.

بهترین آکادمی ورکشاپ میکروبلیدینگ ایران

لقب بهترین زمانی به یک مرکز یا آکادمی داده می شود، که هنرجویان موفقی داشته باشد و هنرجویان از درآمد و حرفه ای که فعالیت می کنند، راضی باشند. خانم حمزه ای گرند مستر بین المللی در زمینه خدمات آرایش های دائم و نیمه دائم هستند. همچنین دارای بیش از 15 هزار هنرجو فعال هستند که ماهانه درآمد میلیونی بالایی دارند.هنرجویان به دلیل مهارتشان در زمینه کاری شان شناخته شده هستند. در واقع آموزش با کیفیت، تضمین کسب درآمد بالا و مطرح شدن در زمینه کاری می باشد.

با شرکت در ورکشاپ میکروبلیدینگ خانم حمزه ای می توانید تمامی نکات 0 تا 100 را به صورت تخصصی یاد بگیرید. همچنین کاملا حرفه ای شروع به کار کنید. همچنین در آکادمی تخصصی مریم حمزه ای، جدیدترین متدهای روز دنیا آموزش داده می شود. خانم حمزه ای بیش از 13 سال است که به صورت تخصصی در حوزه میکروبلیدینگ فعالیت می کنند. همچنین ایشان تنها استاد برگزیده اتحادیه آرایشگران کل کشور در سازمان فنی و حرفه ای ایران در رشته میکروبلیدینگ هستند. خانم حمزه ای با توجه به مهارت و دانش بالا در این حوزه، مسئولیت آموزش روش های نوین و به روز را به تمامی آموزشگاه داران سطح کشور در حوزه میکروبلیدینگ بر عهده دارند.

1/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *