چرا مرکز ما؟

چرا مجموعه زیبایی مریم حمزه ای را انتخاب کنیم؟

green iguana

مرکز آرایش دائم مریم حمزه ای با بیش از یک دهه فعالیت و تلاش مستمر زیبایی را به شما عزیزان، با بهترین و به روز ترین روش ها و متدها هدیه می نماید.

   این مجموعه با مدیریت خانم مریم حمزه ای که برپایه 13 سال تجربه شکل گرفته است که گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل و مدرس بیش از۳۰۰ هنرجو در ایالت سالوادور، داور مسابقات بین المللی میکروبلیدینگ در اروپا، ترکیه و یکی از برجسته ترین افراد متخصص حوزه میکروبلیدینگ در ایران هستند. این مرکز اولین و برترین مرکز تخصصی با 7 شعبه فعال میکروبلیدینگ در مشهد، شیراز و تهران (الهیه، تهران پارس و سعادت آباد، کرج)، در صنعت آرایش دائم است. تجربه در هر تخصصی حرف اول را می‌زند و در این نوع خدمات نیز داشتن نمونه کار موفق و سابقه درخشان علت اعتبار و شهرت ایشان در این حوزه است. درواقع بیش از 10.000 نمونه کار واقعی موفق دارند و افتخار آموزش به بیش از 6000 هنرجوی فعال دارند که جمع کثیری از آن ها درآمد بالای 30 میلیون تومان را در طی این سال‌ها داشته‌اند. افرادی که در این مجموعه با ما همکاری دارند از فیلترهای مختلفی عبور می کنند و خانم حمزه ای با حساسیت بسیار بالا در ابعاد مختلف افراد را آموزش می دهند و آن ها را بر مبنای استانداردهای بین المللی تایید می کنند. یکی از این استانداردهای موجود در این مرکز رعایت نکات بهداشتی و رعایت پروتکل های تخصی در این زمینه است. پیگمنترها ملزم به استفاده از لوازم یک بار مصرف و یا ضد عفونی تمام دستگاه ها هستند. مورد دیگر رعایت مسائل اخلاقی و خصوصیات رفتاری مثبت در مجموعه است و همچنین نکته آخر و پر اهمیت تخصص افراد در این حوزه است که بارها مورد سنجش قرار می گیرند و قبل از شروع به کار کردن حتما در دوره های تخصصی خانم مریم حمزه ای باید شرکت داشته باشند. سبک انجام کار در تمام شعب سوپر نچرال است و در مواردی که ریسک و خطری برای مشتریان وجود داشته باشد به هیچ وجه خدماتی انجام نمی شود و حتما تمامی موارد مهم قبل از انجام کار در اطلاعیه های مرتبط به خدمات به مراجعین انتقال داده می شود. 

درباره خانم مریم حمزه ای:

   خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل، مدرس بیش از۳۰۰ هنرجو در ایالت سالوادور و همچنین داور مسابقات بین المللی میکروبلیدینگ در اروپا و ترکیه هستند. بیش از 13 سال است که به صورت تخصصی در حوزه میکروبلیدینگ فعالیت می کنند و کامل ترین خدمات آرایش دائم در مجموعه ایشان به زیباجویان ارائه می شود. خانم حمزه ای بنیان گذار اولین و برترین مرکز تخصصی با 7 شعبه فعال در مشهد، شیراز و تهران (الهیه، تهران پارس و سعادت آباد، کرج)، آرایش دائم هستند و تنها استاد برگزیده اتحادیه آرایش‌گران کل کشور در سازمان فنی حرفه ای ایران در رشته میکروبلیدینگ هستند و مسئولیت آموزش روش های جدید و به روز را به تمامی آموزشگاه داران سطح کشور در حوزه میکروبلیدینگ برعهده دارند. 

    شروع این مسیر برای خانم حمزه ای از سن 21 سالگی اتفاق افتاد که با استمرار زیاد همچنین تاثیر خانواده به خصوص مادر ایشان که آموزگار بودند به وقوع پیوست. نظم و یادگیری از کودکی از مشخصات مثبت ایشان بوده که متاثر از تربیت خانوادگی بود که باعث تلاش و استمرار بسیار و علاقه به یادگیری را در ایشان تقویت کردند و حتی با وجود موانع زیاد و شکست ها این مسیر را ادامه دادند. زمانی که این حرفه را پیگیر شدند در ایران هنوز این تخصص به این صورتی که اکنون می بینیم شناخته شده نبود. از همان ابتدا رشته های متنوعی در رشته آرایش و پیرایش رو گذراندند و در کنارش در فضای مجازی و به صورت آنلاین آموزش های بسیاری رو دنبال کردند. به طور تصادفی از طریق یک فروشنده لوازم با مبحث آرایش دائم آشنا شدند و این تخصص به صورت جدی به عنوان هدف اصلیشان قرار گرفت. الویت اصلی در این مسیر پیگیری زیاد، تمرین و شرکت در دوره های مختلف و متمرکز بودن بر یادگیری، بوده و صرفا برای کسب درآمد وارد این حوزه نشدند. تاکید ایشان و یکی از عوامل اصلی رشد به گفته خودشان استمرار و افزایش مهارت است. 

   " اگر هدف شما رسیدن به موفقیت است، باید در کسب مهارت، تجربه و یادگیری غوطه ور شوید. از شکست ها و موانع نترسید، از آنها تجربه کسب کنید و اجازه ندهید مانعی شما را از ادامه مسیر منصرف کند. قطعا مشتری ناراضی خواهید داشت، حتما به مواردی که اعتراض می شود دقت کنید؛ این انتقادها می تواند شما را یک پله به رشد و موفقیت نزدیکتان کند. خصوصیات اخلاقی شما در مسیر موفقیتتان بسیار تاثیر گذار است، نکته ای که در مرکز مریم حمزه ای بسیار مورد توجه هست. چه برای هنرجویان و چه افرادی که به عنوان متخصص در این مرکز فعالیت دارند.