تخفیف برای شما

1 تا 15 فروردین

میکروبلیدینگ ابرو

سالن زیبایی مریم حمزه ای جزو اولین و برترین مراکز تخصصی میکروبلدینگ در ایران میباشد که فعالیت فوق تخصصی و تخصصی دارد. سالن های زیبایی مریم حمزه ای تحت نظارت خانم مریم حمزه ای گرند مستر بین المللی فعالیت میکنند. داشتن تجربه بالای 13 سال، منجربه ارائه بهترین خدمات میکرو ابرو در این سالن و ماندگاری بیش از 3 سال شده است.30 متخصص در شعبات زیبایی مریم حمزه ای مشغول به فعالیت هستند. زمان استاندارد برای انجام میکرو ابرو، 40 دقیقه میباشد و نیاز به دو نوبت ترمیم دارد. تمامی تجهیزات مورد استفاده اروپایی بوده و پس از بیحسی موضعی با مواد لایسنس فی اروپا، میکرو ابرو انجام میشود. قبل از انجام میکرو حتما در مرکز ما مشاوره تخصصی داشته باشید تا از نتیجه نهایی، رضایت کامل داشته باشید.

ویژگی‌های میکرو ابرو در مرکز زیبایی مریم حمزه ای

ماندگاری تعداد ترمیم تعداد متخصص در مجموعه زمان استاندارد انجام کار
بیش از 3 سال
2 نوبت
30 نفر
40 دقیقه
مشاوره تخصصی بی حسی موضعی مواد اولیه تجهیزات
دارد
دارد
لایسنس فی اروپا
اروپا

ویژگی‌های میکرو ابرو در مرکز زیبایی مریم حمزه ای

ویژگی توضیحات
ماندگاری
بیش از 3 سال
تعداد ترمیم
2 نوبت
تعداد متخصص در مجموعه
30 نفر
زمان استاندارد انجام کار
40 دقیقه
مشاوره تخصصی
دارد
بی حسی موضعی
دارد
مواد اولیه
لایسنس فی اروپا
تجهیزات
اروپا

نمونه کارها

نظر مشتریان

نظر مشتریان مرکز زیبایی دائمی مریم حمزه‌ای

افرادی که به فکر انجام میکروبلدینگ یا دیگر خدمات آرایش دائم هستند، مشکلاتی چون عدم تقارن، قرمز شدن رنگ ابرو، زخم، درد و خونریزی حین انجام خدمات، ضخیم شدن بیش از حد خط‌ها یا ابرو، ریزش ابرو، فرم نهایی و مواردی از این قبیل، جزو دغدغه‌های‌شان می‌باشد.

افرادی که به دنبال زیبایی دائمی و خدمات آرایش دائم هستند با اینگونه دغدغه‌ها و ترس‌ها مواجه می‌شوند، به همین دلیل برای کسب اطمینان بیشتر، زیباجویان و مشتریان عزیز می‌توانند در مرکز تخصصی مریم حمزه ای از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنند و با مراجعه حضوری به سالن، از نزدیک شاهد انجام خدمات افراد دیگر باشند و با خیالی آسوده و مطمئن مرکز تخصصی مریم حمزه ای را انتخاب کنند.

نزدیکترین شعبه به خودت رو انتخاب کن

سوابق درخشان ما

کارآفرینی
0
+
هنرجو
0
+
نمونه کار
0
+
تجربه تخصصی
0
سال
شعبه تخصصی
0
+

گالری تصاویر

میکروبلیدینگ ابرو