اخبار و مقالات

رژ لب دائم در انواع رنگ ها با بهترین کیفیت مواد و ماندگاری بالا در تهران و شیراز و مشهد

رژ لب دائم

رژ لب دائم و انواع رنگ های آن با بهترین کیفیت مواد و ماندگاری بالا در تهران و شیراز و مشهد در شعب مرکز زیبایی دائمی مریم حمزه ای انجام می شود. این تکنیک سبب می شود لب های شما خوش فرم تر، پر تر، متقارن تر و پر رنگ تر دیده شوند به همین دلیل، تتو رژ لب سبب زیباتر شدن شما خواهد شد. رژ لب دائمی به دو روش میکروپیگمنتیشن و شیدینگ لب انجام می شود. ماندگاری تاتو رژلب به عوامل مختلفی همچون رنگ انتخاب شده و مهارت پیگمنتر خواهد داشت. از دیگر خدمات زیبایی می توان به لیفت و لمینت مژه اشاره کرد. در روش اول رنگدانه ها توسط دستگاه در لایه سطحی پوست کاشته خواهند شد و در روش دوم به کمک دستگاه های دیجیتالی رنگدانه ها روی بافت لب به صورت نقطه ای و پودری کاشته خواهند شد.

رژلب دائم چیست؟

رژلب دائم یا تاتو رژ لب چیست؟ تاتویی است که سبب تغییر رنگ لب می شود و پس از انجام آن سایز لب بزرگتر به نظر می رسد و یک آرایش دائمی به حساب می آید. لب ها از بارزترین ویژگی های صورت به حساب می آیند که کوچکترین تغییری در آن ها، تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره شما خواهد داشت. لب ها دائما در حال حرکت هستند و همین توجه زیادی را به خود جلب می کنند. این روش برای افرادی که لب های کمرنگی دارند و یا عدم تقارن زیادی در لب خود حس می کنند، بسیار مناسب می باشد و سبب خوش فرمی لبان می شود. این متد با استفاده از ابزار شیدینگ و پیگمنتیشن رنگدانه های دائمی را در لایه های وارد و تثبیت می کنند. برای انجام رژلب دائم باید به مرکز تخصصی مراجعه کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید. همچنین اگر خواستار آموزش این تکنیک هستید می توانید به بهترین مرکز آموزش رژ لب دائم در غرب تهران یعنی آکادمی مریم حمزه ای مراجعه نمایید. آکادمی مریم حمزه ای در تهران و مشهد و شیراز شعبه دارد. به همین دلیل با توجه به مسیر رفت و آمدتان می توانید در بهترین دوره آموزش رژ لب دائم در مشهد و شیراز و تهران شرکت نمایید.

هزینه تتو رژ لب در بهترین مرکز تخصصی تهران

هزینه تتو رژ لب موضوعی است که برای اغلب زیباجویان حائز اهمیت است. اگر به دنبال هزینه رژ لب دائم می باشید حتما باید این نکته را در نظر بگیرید که کار باکیفیت نیازمند مواد عالی و سال ها تجربه متخصص را دارد. روش انجام تتو لب و یا شیدینگ لب به این صورت است که رنگدانه ها به اولین لایه زیر پوست لب تزریق می شوند مثل رنگ صورتی یا کالباسی برای رژ لب دائم صورتی و رژلب دائم کالباسی. در مرحله اول باید یک متخصص ماهر را انتخاب کنید و از او کمک بگیرید. حتما با تحقیق و وقت گذاشتن کافی از انتخاب یک متخصص ماهر اطمینان پیدا کنید. در مرحله بعدی باید رژلب مد نظر و شکل لب مناسب یا در صورت تمایل هزینه خط لب دائم خود را با کمک مشاور پیدا کنید. علاوه بر سلیقه خود، حتما باید به تناژ پوست خود توجه کافی داشته باشید.

سپس بی حسی انجام می شود و در مرحله بعد رنگدانه ها تزریق می شوند. با توجه به قرار گیری لب بر روی صورت که بارز ترین قسمت بدن می باشد. حتما به یک متخصص باتجربه مراجعه کنید تا کوچکترین اشتباهی در رژلب دائمی شما بوجود نیاید.هزینه رژ لب دائمی در بهترین مرکز تخصصی تهران

ترمیم رژ لب دائم و هزینه آن

حتما با تحقیق و بررسی و دیدن نمونه کار یا عکس رژلب دائم دست به انتخاب مرکز مناسب برای ترمیم رژلب دائم خود بزنید. به خاطر قرار گیری لب در چهره، کوچکترین تغییری در لب ها بعد از ترمیم رژ لب دائم بسیار بارز خواهد بود. پس حتما به فرد متخصصی مراجعه کنید تا از سلامت و زیبایی لب هایتان بعد انجام تتو مطمئن شوید. ترمیم تاتو رژ لب طبیعی همانند تتو رژ لب برای اولین بار تمام مراحل بی حسی، تزریق رنگدانه و تنظیم نهایی رنگدانه را دارد. حتما بعد از اتمام کار باید مراقبت های بعد از ترمیم انجام شود تا به نتیجه دلخواه دست یافت. هزینه های ترمیم رژ لب دائم بسته به منطقه و سالنی که به آن مراجعه می کنید متغییر است. برای انجام ترمیم نیز مثل مرحله اول تمام آماده سازی ها و مقدمات مثل بی حسی موضعی انجام می شود و تمام ابزار و مواد اولیه مجددا احتیاج پیدا می کنید.

اصلاح رنگ لب و زیبایی همیشگی

در رژلب دایم رنگدانه ها، در اولین لایه لب وارد می شوند و این موضوع زیبایی همیشگی شما را تحت تاثیر قرار میدهد. رنگ تتو با توجه به پوست و سلیقه شما انتخاب می شود. حتما قبل انتخاب رنگ مد نظر خود برای تتو، با فردی متخصص مشورت کنید تا مطمئن شوید رنگ انتخابی با پوستتان، هماهنگی دارد مثلا رژلب دائم کالباسی یا صورتی. رژلب دائمی لب که با نام تتو لب هم شناخته می شود، راه حل مناسب برای افرادیست که دوست دارند لب هایشان به طور دائم رنگ داشته باشند و با ماندگاری تاتو رژ لب بعد از غذا خوردن، نوشیدن، شستن صورت و یا حمام رفتن نیز لب هایشان، رنگ زیبایش را حفظ کند. برای ریموو تتو حتما از قبل به بررسی بهترین سالن ها بپردازید. برای انجام رژ لب دائم باید به مرکز تخصصی مراجعه نمایید که دارای پرسنل مجرب باشد. همچنین دارا بودن مدرک نشان دهنده گذراندن دوره های حرفه ای می باشد. به همین دلیل مرکز تخصصی را انتخاب نمایید که پرسنل آن مدرک خود را از بهترین مرکز دوره های آموزش رژ لب دائم تهران دریافت کرده باشند. مهارت مستر یا تتو آرتیست تضمین زیبایی نتیجه نهایی رژ لب دائم می باشد.رژلب دائم و زیبایی همیشگی

ماندگاری رژلب دائم

ماندگاری رژلب دائم از مهم ترین دغدغه های زیباجویان است. استفاده از رژ لب جزو روتین های آرایشی روزانه میباشد و داشتن لب هایی خوشرنگ باعث سرزندگی و شادابی چهره میشود. یکی دیگر از تکنیک های آرایش دائم انجام رژلب دایمی لب میباشد تا بانوان از زدن روزانه رژلب راحت شوند و لب هایشان همیشه رنگ زیبای و رژ دائمی داشته باشد. میزان ماندگاری رژ لب دائم تقریبا زیاد است. ولی رعایت نکات مراقبتی بعد از تزریق ، باعث میشود تا ماندگاری تاتو رژ لب رنگ افزایش یابد و نباید کوتاهی در رعایت نکات مراقبتی انجام شود. همچنین دقت داشته باشید که عمق نفوذ رنگ و کیفیت رنگ تزریق شده، تاثیر بسیار زیادی در مدت زمان ماندگاری دارد. و توصیه میکنیم به مراکز معتبری مراجعه کنید که از رنگ های باکیفیت استفاده میکنند و رضایت مشتری هایشان را جلب کرده اند. ماندگاری تتو رژ لب در حالت کلی 5 تا 10 سال است اما این مقدار به چند عامل بستگی دارد از جمله:

  • رنگدانه ها: اگر کیفیت رنگ دانه های استفاده شده بالا باشد ماندگاری تتو بیشتر می شود.
  • نوع پوست: عموما رژلب دایم در پوست های خشک مدت بیشتری ماندگاری دارد و در پوست های چرب رنگدانه زودتر پاک شده یا پخش می شود.
  • مراقبت بعد از تتو: در صورتی که مراقبت های بعد از تتو را به طور کامل انجام دهیم میزان عمر و ماندگاری رنگ لب خود را بالا میبریم.
  • سن: در صورتی که تتو در سنین پایین انجام شود به مرور زمان و با افزایش سن دچار فرسایش می شود. در سنین بالاتر پوست لب ضخیم تر است و تتو ماندگار می شود.

این متد برای چه کسانی مناسب است؟

رژ لب دائم یکی از تکنیک های تاتو رژلب دائم می باشد که برای زیبایی بیشتر لب ها مورد استفاده قرار میگیرد. بانوانی که خواستار رژ لب دائمی هستند به خوبی می دانند که زیبایی لب ها و خوشرنگ بودن آن ها چه تاثیر فوق العاده ای در افزایش جذابیت چهره دارد. در اصل رنگ لب، تاثیر فوق العاده ای در افزایش زیبایی چهره دارد. به همین دلیل امروزه بانوان بسیاری به دنبال تکنیک رژلب داعم و خط لب دائم هستند. علاوه بر این برخی از افراد به دلیل بروز برخی بیماری ها که روی ظاهر و پوست لب تاثیر دارند مثل آسم، آلرژی، حساسیت ها و بیماری های پوستی به دنبال راهکاری برای تغییر رنگدانه های پوست خود هستند.

تاتو دارای تکنیک های بیشماری اعم از هاشور ابرو، اسکالپ سر ، تاتو بن مژه، تاتو خط چشم، میکروبلیدینگ و غیره می باشد. تمامی روش های ذکر شده در افزایش زیبایی چهره نقش دارند. انتخاب تکنیک تاتو برای افزایش زیبایی به نیاز و سلیقه مشتریان بستگی دارد. اگر خواستار هر یک از روش های زیبایی اعم از هاشور ابرو، تاتو خط چشم و غیره هستید، می توانید با مشاوران حرفه ای مرکز تخصصی مریم حمزه ای تماس بگیرید. مشاوره به شما کمک می کند تا بهترین تکنیک را انتخاب کنید و پاسخ تمام سوالات خود را به طور دقیق کسب کنید.

بهترین رنگ رژ لب دائم چیست؟

یکی از دغدغه هایی که بانوان هنگام رژ لب دایمی با آن روبرو هستند، انتخاب بهترین رنگ های تاتو رژ لب دائم می باشد. اگر برایتان مسئله است که بهترین رنگ رژ لب دائم کدام است باید گفت رنگ رژ لب دائم با توجه به سلیقه مشتریان انتخاب می شود. اما مشتریان باید در نظر داشته باشند که طیف رنگ رژ لب دائمی دارای محدودیت است و حتما طیف رنگی را از مستر جویا شوند.

در تکنیک هایی مانند هاشور ابرو یا تاتو خط چشم و تکنیک هایی از این قبیل با رنگ های مشکی و طیف های قهوه ای مواجه می شوید. اما رنگ های رژ لب دائم دارای طیف رنگی قرمز یا رژ لب دائم صورتی هستند. رنگی که برای رژلب دائمی انتخاب می کنید بستگی به سلیقه شخصی خودتان دارد. اما باید رنگ پوست تان را هم در نظر بگیرید و رنگی را انتخاب کنید که مناسب با پوست تان باشد. بانوانی که پوست های روشن دارند، تقریبا هر طیف رنگی برایشان مناسب است. اما بانوانی که گندمی یا سبزه هستند باید در انتخاب رنگ دقت داشته باشند و حتما با مستر در این زمینه صحبت کنند.

قیمت رژلب دائم در انواع مختلف

قیمت رژلب دائم بسته به انواع مختلف آن متغیر است. در تمامی مباحث زندگی با بحث قیمت و هزینه روبرو می شوید و همواره در طی زندگی بابت خدماتی که دریافت می کنید یا ارائه میدهید، هزینه ای تعیین می شود. خدمات زیبایی آرایش دائم و نیمه دائم , قیمت رژ لب دائم هم از این قاعده مستثنا نمی باشد و بابت خدماتی که دریافت می کنید باید هزینه ای را پرداخت کنید. البته پرداخت هزینه برای تمامی افراد واضح است ولی مقدار قیمتی که تعیین می شود، جای بحث دارد.

هزینه خدمات آرایشی اعم از رژ لب تزریقی ، هزینه خط لب دائم، تاتو خط چشم و خدمات دیگر با توجه به فاکتورهای مرکز تخصصی تعیین می شوند. در واقع نرخ هزینه ها در مراکز و سالن های تخصصی متفاوت می باشد. تفاوت هزینه به دلیل نوع برند رنگ، تجهیزات سالن، دستمزد مستر و موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی می باشد.
بهترین روش برای مطلع شدن از هزینه خدمات آرایشی دائم و نیمه دائم مانند روژ لب دائم، تاتو خط چشم ، هاشور سر و غیره، مراجعه به مرکز مدنظرتان یا مراجعه به سایت رسمی شان می باشد. همچنین با مراجعه به گالری تصاویر یا ویدیوها در سایت مریم حمزه ای می توانید نمونه رژلب دائمی یا نمونه کارهای دیگر را مشاهده نمایید.

مراحل تزریق رژ لب دائم چگونه است؟

مراحل تزریق رژ لب دائم شامل سه مرحله میشود. رژ دائم لب از محبوب ترین تکنیک هایی است که امروز در مراکز زیبایی و درمانی بسیاری انجام می شود. هرچند که علاوه بر رژ لب دایمی، تکنیک های دیگری چون هاشور سر یا اسکالپ سر نیز در حال رونق هستند. طریقه زدن رژلب دائمی لب بستگی به مهارت مستر دارد اما به طور کلی این تکنیک دارای سه مرحله می باشد. در مرحله اول، بی حسی لب انجام می شود تا زیباجو هیچگونه دردی را احساس نکند. سپس تزریق رژ لب شروع می شود. نحوه فشار دست و نحوه استفاده از دستگاه در زدن رژلب دائم لب بسیار مهم است. پس از مرحله اول و دوم، تزریق لب انجام شده و مرحله سوم شروع می شود که شامل رعایت نکات مراقبتی می باشد.

در مرحله سوم و طی کردن دوران نقاهت باید از دستکاری لب جلوگیری کنید. دقت داشته باشید که پوسته پوسته شدن لب امری طبیعی بوده و بخشی از دوران نقاهت است. رعایت نکات مراقبتی در طی دوره نقاهت، منجر به زیباتر شدن نتیجه نهایی و افزایش ماندگاری آن می شود.

مراقبت بعد از رژ لب دائم

مراقبت بعد از رژ لب دائم لب ارتباط مستقیمی با میزان ماندگاری آن دارد. در اصل رعایت نکات مراقبتی منجر به افزایش ماندگاری نتیجه نهایی می شود. خدماتی که در مرکز تخصصی مریم حمزه ای انجام می شوند با استفاده از باکیفیت ترین مواد و بهترین تکنیک انجام می شوند، به همین دلیل ماندگاری بسیار بالایی دارند. همچنین تمام ورکشاپ ها اعم از آموزش میکروبلیدینگ ، آموزش ساکورا لیپس، آموزش خط چشم و غیره در آکادمی مریم حمزه ای با مزایای بیشمار و آموزش بهترین تکنیک ها برگزار می شود.

برای مراقبت از تتو  تا بهبود پوست لب به صورت مداوم از ضد افتاب های با SPF بالا و بی بو استفاده کنید و برای شست و شوی لب ها از صابون استفاده نکنید و شوینده های خفیف و مخصوص تتوهای رنگی را تهیه کنید. به طور کلی از لوازم آرایشی مثل عطر و لوسیون و روغن های آرایشی روی پوست لب و حاشیه آن استفاده نکنید. جز برای مرطوب کردن لب که جلوی خشک شدن لب را بگیرد و در از نرم کننده های بدون بو و اسانس استفاده کنید.

برای مشاهده عکس رژلب دائم و مقایسه رژلب دائم قبل و بعد از تزریق رنگ تاتو، به قسمت مربوطه در سایت مریم حمزه ای مشاهده نمایید تا نمونه کارهای انجام شده در مرکز تخصصی مریم حمزه ای را مشاهده نمایید. سپس با خیالی آسوده این مرکز تخصصی را برای انجام خدمات آرایش دائم و نیمه دائم انتخاب نمایید. همچنین در این مرکز تخصصی می توانید خدماتی چون ریموو تتو یا ترمیم تاتو رژ لب طبیعی را انجام دهید تا تاتوهای قدیمی خود را پاک نمایید و مجددا تاتو ابرو، تاتو لب و تاتو چشم زیبایی انجام دهید.

مزایا و معایب رژ لب دایم چیست؟

مزایا و معایب رژ لب دائم بستگی به مرکزی دارد که خدمات را درآن انجام می دهید. رژ لب دایمی یکی از تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم می باشد و اگر در یک مرکز تخصصی و با سابقه انجام شود دارای مزایای بسیار زیاد و کمترین عوارض رژ لب دائمی می باشد. تکنیک های آرایشی اعم از رژ لب، خط لب، خط چشم، بن مژه و غیره دارای ماندگاری کوتاه مدتی هستند. زیرا وسایل آرایشی معمولی یا حتی 24 ساعته دارای ماندگاری محدودی هستند و باید به طور مداوم تمدید شوند تا زیبایی اولیه خود را حفظ کنند. برای حل این مشکل، تکنیک های آرایشی با استفاده از متدهای تاتو ابداع شده اند که ماندگاری چندین ساله دارند.

یکی از مهمترین مزایای رژ لب داعم، ماندگاری بالای آن می باشد. پس از تزریق رژ و رنگ لب دائم دیگر نیازی به خط لب و رژ نخواهید داشت. زیرا برای مدت زمان طولانی لب هایی خوشرنگ و زیبا مثل رژ لب دائم کالباسی خواهید داشت. تزریق رژلب دائمی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد و این روش اگر در یک مرکز تخصصی انجام شوند، هیچگونه معایبی نخواهد داشت.

انواع رنگ رژ لب دائم

تاتو رژ لب دارای رنگ بندی متنوعی است و برای مشاهده انواع رنگ رژ لب دائم باید طیف رنگی را از مستر جویا شوید. به طور معمول رنگ های رژ لب دائم دارای طیف رنگی قرمز و صورتی هستند. زیرا اینگونه رنگ ها انتخاب اول بانوان برای رژ لب هستند. رژ لب دائم کالباسی و قرمز از پرطرفدارترین رنگ های رژ لب دائم می باشند. برای مشاهده نمونه رژ لب دائم و عکس رژلب دائم به قسمت مربوطه در سایت مراجعه نمایید. تکنیک های زیبایی چون رژ لب دائم و قاب و سایه ابرو و سایر تکنیک های آرایش دائم در سالهای اخیر بسیار محبوب شده اند. زیرا با استفاده از این تکنیک های می توانید زیبایی چهره را به طور طبیعی و نچرال افزایش دهید.

مدل رژ لب دائم

انتخاب مدل رژ لب دائم بستگی به نظر زیباجو دارد. رژ لب دائم با استفاده از سه تکنیک رژ لب کامل، شیدینگ لب و ساکورالیپس انجام می شود. هر یک از تکنیک های ذکر شده دارای نتیجه نهایی منحصر به فردی است. با مشاهده عکس و نمونه رژ لب دائم می توانید تصمیم بگیرید که خواستار کدام تکنیک زیبایی لب هستید. همچنین برای انتخاب رنگ رژلب دائم باید رنگ پوستتان را در نظر بگیرید. تکنیک رژ لب دائم ماندگاری طولانی مدتی دارد. به همین دلیل باید رنگی را برای لب انتخاب نمایید که برای هر نوع میکاپی مناسب باشد. همچنین حفظ هارمونی رنگ رژ لب با رنگ پوست بسیار مهم است. برای کسب اطلاعات دقیق در این حوزه می توانید با مسترهای مراکز تخصصی مریم حمزه ای به صورت حضوری، مشاوره رایگان داشته باشید.

رنگ رژلب دائم

انتخاب رنگ رژلب دائم بستگی به سلیقه زیباجو دارد. اما بهتر است تمامی رنگهای رژلب دائم را مشاهده نماید و در نهایت رنگی را انتخاب کنید که با پوستتان هارمونی داشته باشید. به طور معمول رژ لب دائم صورتی برای بانوانی که پوست سفید و گندمی دارند انتخاب مناسبی است. درباره رنگهای رژ لب دائم بهتر است با مستر صحبت کنید. زیرا بعد از زدن رژلب دائم و در طی دوران نقاهت دچار ریزش رنگ لب خواهید بود. همین امر رنگ لب را تحت تاثیر قرار میدهد و رنگی که انتخاب کرده اید کمی کمرنگ تر از حالت اولیه خواهد شد. با مشاهده عکس رژ لب دائم قبل و بعد از انجام تاتو می توانید شاهد خیره کننده شدن لب های سایر زیباجویان باشید. دقت داشته باشید که انتخاب مرکز تخصصی مهم است. برای انجام تکنیک هایی چون رژ لب و میکروبلیدینگ و سایر تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم حتما یک مرکز تخصصی را انتخاب کنید. زیرا مهارت پرسنل مرکز تخصصی تضمینی برای کسب یک نتیجه ایده آل و زیبا می باشد.

آموزش رژ لب دائم

آموزش رژ لب دائم باید بر طبق اصول و تکنیک های روز دنیا باشد. یک هنرجو باید با مباحث تئوری نیز به طور کامل آشنایی داشته باشید تا بتوانید اطلاعات لازم درباره تکنیک را در اختیار مشتری قرار دهد. بسیاری از مشتریان سوالی مانند رژلب دائم چیست را مطرح می کنند. در چنین شرایطی هنرجو باید علاوه بر دوره های عملی، دوره های تئوری را نیز گذرانده باشد تا بتواند پاسخ مشتری را به طور کامل و مفید بدهد. همچنین گذراندن دوره های آموزشی تخصصی از بروز عوارض رژ لب دائم جلوگیری می کند. زیرا مهارت یک مستر مهم ترین نقش را در عدم بروز عوارض ایفا می کند. به همین دلیل هنگام انتخاب آکادمی حتما به مزایا و مهارت مسترهای آموزش دهنده توجه داشته باشید. گذراندن یک دوره آموزشی حرفه ای تضمینی برای درآمد بالا می باشد.

حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟

حکم شرعی رژ لب دائم با توجه به احکام مرجع تقلیدتان تعیین می شود. اما به طور کلی اکثریت مراجع تقلید انجام تاتو رژ لب دائم و سایر تکنیک های تاتو زیبایی را بلامانع می دانند. در واقع رنگ تاتو به زیر پوست تزریق می شود و این امر مشکلی برای وضو گرفتن یا غسل کردن ایجاد نمی کند. در نتیجه با انجام تکنیک رژ دائم لب می توانید بدون ایجاد هیچگونه مشکل شرعی زیبایی چهره خود را افزایش دهید. در نتیجه انجام تکنیک های زیبایی و آرایشی مانند تاتو رژ لب و تاتو اسکالپ سر که نوعی درمان آرایشی برای ریزش مو شقیقه است از نظر شرعی مشکلی ندارد. زیرا رنگ تاتو به لایه های زیرین پوست نفوذ می کند و این امر تداخلی برای غسل و وضو ندارد.

بهترین مرکز دوره های آموزش رژ لب دائم تهران و مشهد

آکادمی مریم حمزه ای با توجه به سابقه ای که دارد به عنوان بهترین مرکز دوره های آموزش رژ لب دائم تهران و مشهد شناخته می شود. این آکادمی توسط خانم مریم حمزه ای تاسیس شده است و دارای پرسنل مجرب در حوزه آرایش های دائم و نیمه دائم می باشد. زمانی که صحبت از آرایش دائم به میان باشد مفهوم افزایش زیبایی چهره بسیار مهم است. در واقع هدف زیباجویان از انجام تکنیک های آرایشی، افزایش زیبایی چهره می باشد. به همین دلیل اگر قصد دارید در حوزه آرایش دائم و رژ لب دائم فعالیت کنید باید بدانید که میزان مهارت تان مهم ترین فاکتور کسب موفقیت و رضایت مشتریان می باشد به همین دلیل برای گذراندن بهترین دوره آموزش فیبروز ابرو و آموزش رژ لب دائم در مشهد یا سایر شهرها، به آکادمی های تخصصی مراجعه نمایید. آکادمی مریم حمزه ای با توجه به شعباتی که در تهران، شیراز و مشهد دارد به عنوان بهترین مرکز آموزش رژ لب دائم در غرب تهران و مشهد و شیراز شناخته می شود. برای کسب اطلاعات درباره نحوه برگزاری ورکشاپ های آموزشی توسط بهترین مرکز دوره های آموزش رژ لب دائم تهران و مشهد و شیراز یعنی آکادمی مریم حمزه ای می توانید با مشاوران آکادمی ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول رژلب دائم لب

انجام تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم در سال های اخیر به شدت رواج یافته است. بانوانی بسیاری به دلیل ماندگاری و نتیجه بسیار زیبای این تکنیک ها تمایل به انجام متدهایی زیبایی دائم و نیمه دائمی دارند. این تکنیک ها دارای دسته بندی های متفاوتی هستند که یکی از این دسته بندی ها مرتبط با لب می باشد. رایج ترین تکنیکی که برای لب مورد استفاده قرار میگیرد، تکنیک رژ لب دائم می باشد. پس از انجام این تکنیک، شاهد زیباتر شدن رنگ لب ها خواهید شد. اما درباره این تکنیک سوالاتی وجود دارد که از سوی بانوان بسیار شنیده می شود. به همین دلیل در ادامه رایج ترین سوالات را به طور مفید و مختصر پاسخ داده ایم.

رژلب دائم چقدر ماندگاری دارد؟

رژ لب دائم جزو تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم است. در تمامی تکنیک های تاتو، رنگ تاتو به زیر پوست تزریق می شود. همین امر میزان ماندگاری نتیجه نهایی را تا چندین سال افزایش می دهد. هرچند که تتو رژ لب به دلیل حساس بودن لب، برای افزایش ماندگاری نیاز به رعایت کامل نکات مراقبتی دارد.

هزینه رژ لب دایمی چقدر است؟

هزینه رژ لب با توجه به فاکتورهای بسیاری از جمله موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی، دستمزد مستر، برند رنگ، نوع دستگاه و غیره تعیین می شود. به همین دلیل هزینه رژ لب دائم متغیر می باشد. به طور معمول هزینه رژ لب دائم از تکنیک های دیگر تتو چون میکروبلیدینگ، هاشور و غیره کمتر می باشد.

آیا تتو رژ لب دائم درد دارد؟

تاتو رژلب دائم با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود. در نتیجه هیچگونه دردی برای تتو رژ لب نخواهید داشت. بی حسی موضعی می تواند با استفاده از محلول یا کرم های بی حس کننده انجام شود. نحوه بی حسی در این تکنیک حائز اهمیت نیست و تنها موردی که باید به آن توجه داشت، بی حسی لب ها می باشد.

آیا رژلب دائمی پاک می شود؟

رژ لب دائمی ماندگاری بالایی دارد و این ماندگاری در افراد بین 1 الی 3 سال متغیر است. زمانی که حس کردید رنگ تتو لب کمرنگ شده با یک جلسه ترمیم تاتو رژ لب، می توانید زیبایی لب های خود را بازگردانید. رژ لب دائم شاید به مرور زمان دچار کمرنگ شدن شود اما پاک شدن کامل رژ لب نادر می باشد.

3.5/5 - (6 امتیاز)
مریم حمزه ای

درباره مریم حمزه ای

خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخـاری آکـادمی AS برزیـل، مـدرس بیش از ۳۰۰ هـنرجو در ایـالت سـالوادور و همچنین داور مسـابقات بین المللی میکروبلیـدینگ در اروپـا و ترکیـه هسـتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *