چرا آکادمی حمزه‌ای

چرا دوره های مریم حمزه ای را انتخاب می کنیم؟

مریم حمره ای اولین و تنها مدرس مورد تایید اتحادیه آرایشگران در زمینه میکروبلیدینگ و همچنین مستر سابق آکادمی فی اروپا در سال۱۳۹۶، گرند مستر افتخاری بزرگترین آکادمی AS برزیل، مدرس ورکشاپی در ایالت سالوادور با بیش از 300 هنرجو بودند. همچنین داور مسابقات بین المللی میکروبلیدینگ در اروپا و ترکیه و یکی از برجسته ترین افراد متخصص حوزه میکروبلیدینگ در کل ایران هستند.

    مریم حمره ای اولین و تنها مدرس مورد تایید اتحادیه آرایشگران در زمینه میکروبلیدینگ و همچنین مستر سابق آکادمی فی اروپا در سال۱۳۹۶، گرند مستر افتخاری بزرگترین آکادمی AS برزیل، مدرس ورکشاپی در ایالت سالوادور با بیش از 300 هنرجو بودند. همچنین داور مسابقات بین المللی میکروبلیدینگ در اروپا و ترکیه و یکی از برجسته ترین افراد متخصص حوزه میکروبلیدینگ در کل ایران هستند. یکی از ویژگی دوره‌های میکروبلیدینگ توسط مرکز تخصصی مریم حمزه ای، پشتیبانی و ساپورت نامحدود هنرجو حتی بعد از چندین سال در این مرکز است. در این مرکز هرآنچه که برای ورود به بازار کار نیاز دارید در اختیار شما قرار می گیرد. آموزش ها اصولی و کاربردی همراه با آموزش تمامی رمز و رازهای ماندگاری، ظرافت به سبک سوپر نچرال و طبیعی صورت می گیرد. آموزش ها در این مرکز مبتدی تا فوق پیشرفته صورت می پذیرد و مفاهیم دوره ها به صورت ساده و گام به گام در اختیار هنرجوها قرار می گیرد. در رشته میکروبلیدینگ و آموزش خانم حمزه ای به تمامی آموزشگاه داران سطح کشور و آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای در درشته های زیبایی نیز آموزش دارند. هنرجویان با جدیدترین روش های روز دنیا آشنا می‌شوند و به راحتی به بازار کار وارد خواهند شد. بعد از پایان دوره ها هنرجوها مدرک افتخاری حضور در دوره تخصصی را دریافت می کنند. مریم حمزه ای بیش از 10.000 نمونه کار واقعی موفق دارند و افتخار آموزش به بیش از 6000 هنرجوی فعال دارند که جمع کثیری از آن ها درآمد بالای 30 میلیون تومان را در طی این سال‌ها داشته‌اند. ایشان تنها استاد برگزیده اتحادیه آرایش‌گران کل کشور در سازمان فنی حرفه ای ایران در رشته میکروبلیدینگ هستند و مسئولیت آموزش به تمامی آموزشگاه داران سطح کشور را جهت ارتقا و به آموزش متدهای روز جهان را در حوزه میکروبلیدینگ برعهده دارند. 

درباره خانم مریم حمزه ای:

خانم مریم حمزه ای گرند مستر افتخاری آکادمی AS برزیل، مدرس بیش از۳۰۰ هنرجو در ایالت سالوادور و همچنین داور مسابقات بین المللی میکروبلیدینگ در اروپا و ترکیه هستند. بیش از 13 سال است که به صورت تخصصی در حوزه میکروبلیدینگ فعالیت می کنند و کامل ترین خدمات آرایش دائم در مجموعه ایشان به زیباجویان ارائه می شود. خانم حمزه ای بنیان گذار اولین و برترین مرکز تخصصی با 7 شعبه فعال در مشهد، شیراز و تهران (الهیه، تهران پارس و سعادت آباد، کرج)، آرایش دائم هستند و تنها استاد برگزیده اتحادیه آرایش‌گران کل کشور در سازمان فنی حرفه ای ایران در رشته میکروبلیدینگ هستند و مسئولیت آموزش روش های جدید و به روز را به تمامی آموزشگاه داران سطح کشور در حوزه میکروبلیدینگ برعهده دارند. 

شروع این مسیر برای خانم حمزه ای از سن 21 سالگی اتفاق افتاد که با استمرار زیاد همچنین تاثیر خانواده به خصوص مادر ایشان که آموزگار بودند به وقوع پیوست. نظم و یادگیری از کودکی از مشخصات مثبت ایشان بوده که متاثر از تربیت خانوادگی بود که باعث تلاش و استمرار بسیار و علاقه به یادگیری را در ایشان تقویت کردند و حتی با وجود موانع زیاد و شکست ها این مسیر را ادامه دادند. زمانی که این حرفه را پیگیر شدند در ایران هنوز این تخصص به این صورتی که اکنون می بینیم شناخته شده نبود. از همان ابتدا رشته های متنوعی در رشته آرایش و پیرایش رو گذراندند و در کنارش در فضای مجازی و به صورت آنلاین آموزش های بسیاری رو دنبال کردند. به طور تصادفی از طریق یک فروشنده لوازم با مبحث آرایش دائم آشنا شدند و این تخصص به صورت جدی به عنوان هدف اصلیشان قرار گرفت. الویت اصلی در این مسیر پیگیری زیاد، تمرین و شرکت در دوره های مختلف و متمرکز بودن بر یادگیری، بوده و صرفا برای کسب درآمد وارد این حوزه نشدند. تاکید ایشان و یکی از عوامل اصلی رشد به گفته خودشان استمرار و افزایش مهارت است. 

" اگر هدف شما رسیدن به موفقیت است، باید در کسب مهارت، تجربه و یادگیری غوطه ور شوید. از شکست ها و موانع نترسید، از آنها تجربه کسب کنید و اجازه ندهید مانعی شما را از ادامه مسیر منصرف کند. قطعا مشتری ناراضی خواهید داشت، حتما به مواردی که اعتراض می شود دقت کنید؛ این انتقادها می تواند شما را یک پله به رشد و موفقیت نزدیکتان کند. خصوصیات اخلاقی شما در مسیر موفقیتتان بسیار تاثیر گذار است، نکته ای که در مرکز مریم حمزه ای بسیار مورد توجه هست. چه برای هنرجویان و چه افرادی که به عنوان متخصص در این مرکز فعالیت دارند.