سوالات متداول

قبل از انجام خدمات : 


س: خدمات و رزرو وقت به چه صورت است؟
پاسخ: پس از انتخاب پیگمنتر مورد نظر با شماره ی درج شده  در هایلایت یا پست مربوطه در اینستاگرام  از طریفق واتس آپ و یا تلفن می توانید وقت خود را رزرو کنید.


س: آیا خدمات انجام شده خارج از مرکز ما توسط این مرکز ترمیم می شود؟
پاسخ: خبر، خدمات شارژ ما فقط برای مشتریان فعلی ما است. اگر خدماتتان را در جای دیگری انجام داده اید (ابرو، چشم یا لب)، ما شما را به عنوان یک مشتری جدید در نظر خواهیم گرفت و قیمت کار اولیه اعمال می شود. لطفاً توجه داشته باشید که ما نمی توانیم روی هیچ تتوی قدیمی کار کنیم پس لطفا ابتدا عکس ابرو های خود  را برای ما ارسال کنید. برای ایمنی بیشتر، حداقل 6 ماه فاصله از آخرین درمان شما در جای دیگر و هماهنگی با ما لازم است.


س: آیا باید قبل از رزرو وقت، عکسی از خودم بفرستم؟
پاسخ: بله ارسال عکس جهت راهنمایی بهتر و دقیق تر الزامیست.

س: تست حساسیت به رنگ چیست؟
پاسخ: در صورت داشتن سابقه حساسیت قبل از انجام کار روی پوست دست و یا پشت گوش شما تست حساسیت  انجام می گیرد.

س: آیا می توانم یک جلسه مشاوره قبل از انجام هر کاری رزرو کنم؟
پاسخ: اگر نسبت به انجام کار و یا انتخاب پیگمنتر مورد نظر دچار تردید هستید میتوانید روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت ۹ الی ۱۴ و روزهای سه شنبه و پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ جهت دیدن نمونه کار ها از نزدیک به شعب مراجعه فرمایید.

س: آیا ابتدا طراحی در ناحیه مورد نظر انجام می شود؟
پاسخ: بله، ابتدا طرح ابروی شما با توجه به سلیقه و درخواست شما همچنین با نظر مشاورین و فرم صورت و زیبایی شناسی صورت می گیرد. ما در مورد هر گونه تنظیم مجدد یا تغییر از نظر شکل و اندازه با شما صحبت خواهیم کرد. تا زمانی که از رنگ انتخابی و طرح کاملاً راضی نباشید، کارتان را شروع نمی کنیم. نگین

س: زمان انجام فرآیند چقدر است؟
پاسخ: برای انجام‌ کار از لحظه ی ورود تا خروج تان ۲ الی ۳ ساعت زمان رو در نظر بگیرید.

س: آیا رزرو ترمیم اجباری و لازم است؟
پاسخ: بله انجام  ترمیم در زمان مقرر بخشی از فرایند انجام کار برای رسیدن به نتیجه تنهایی و دلخواه  الزامیست.

س: اگر وقت گرفته شده نیاز به کنسلی داشت یا توان شرکت در وقت مقرر را نداشتیم چه کنیم؟
پاسخ: لطفاً حداقل 7 روز قبل از قرار ملاقات رزرو شده، از طریق واتسپ با کارشناس مورد نظر به ما اطلاع دهید و ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا برای یک تاریخ مناسب دیگر برنامه ریزی کنید. نگین

س: چند جلسه طول می کشد تا تتوی قدیمی من پاک شود؟
پاسخ: تعداد جلسات  ریمو‌، کاملا بستگی به خروجی رنگ کار قبلی شما دارد.

بعد از انجام:

س: مراقبت های بعد از خدمات به چه صورت است؟
پاسخ : دستورالعمل کامل مراقبت های بعد از آن در وب سایت ما مرتبط با هر خدماتی موجود است که همیشه در دسترس است، همچنین کارشناسان بعد از انجام تمام توضیحات مورد نیاز را به شما انتقال خواهند داد.در رابطه با تایین و رزرو وقت، ما شرایط و ضوابط خاصی را داریم و به شدت از شرایط و ضوابط پیروی می کنیم.

س: چه مدت طول می کشد تا بخش مورد نظر بهبود یابد؟ آیا می توانم سر کار بروم؟
پاسخ: دوره بهبودی اولیه ۵ روز است. و توجه ویژه ای برای ناحیه تحت درمان لازم است، در بیشتر موارد، مشتریان می توانند فعالیت های عادی روزانه خود (شستشوی صورت، ورزش، و غیره) را پس از هفته اول از سر بگیرند تا زمانی که شما در پیروی از دستورالعمل های مراقبت های پس از آن آگاهی لازم را داشته باشید و هیچ پوسته ای روی محل وجود نداشته باشد.
لطفاً برای رسیدن به نتیجه مطلوب پس از درمان به مراقبت های پس از درمان مراجعه کنید.

س: آیا می توانم محل مورد نظر را بشورم یا ورزش کنم؟
پاسخ: خیر، تا ۵ روز پس از درمان انجام نشود تا ناحیه خشک شود تا در نتیجه خطرعوارض یا عفونت کاهش یابد و حداکثر رنگدانه کاشته شده حفظ شود. اگر این ناحیه هنوز دلمه دارد، باید خشک نگه داشته شود تا زمانی که همه دلمه ها به طور طبیعی از بین بروند. به طور کلی توصیه می شود تا ۵ روز  از انجام هرگونه فعالیتی که باعث تعریق می شود خودداری نمایید.

س: آیا می توانم بعد از آن آرایش کنم؟
پاسخ: خیر تا ۵ روز از مصرف هرگونه لوازم اریشی و بهداشتی خودداری شود.

س: چه زمانی می توانم بعد از درمان زیر آفتاب بروم؟
پاسخ: نور خورشید عامل اصلی تسریع محو شدن آرایش دائم خواهد بود، از این رو ضروری است که از تابش مستقیم نور خورشید بر روی ناحیه تحت درمان برای طول عمر بیشتر، نه فقط در طول دوره بهبود، اجتناب کنید. استفاده از کلاه، عینک آفتابی و کرم ضد آفتاب توصیه می شود.

س: هنوز یک ماه نگذشته است وآرایش دائم من "ناپدید" شده است؟!
پاسخ: لطفاً آرامش خود را حفظ کنید، این اتفاق به عنوان بخشی از روند بهبودی این اتفاق قابل انتظار است. اگر بی ثباتی رنگی را تجربه کردید، به یاد داشته باشید که  انجام ترمیم ها در زمان مقرر برای تثبیت رنگ ضروریست. لطفا برای جزئیات بیشتر به بخش نگهداری خدمات مورد نظر خود در وبسایت مراجعه کنید.

س: یک هفته گذشته است و ابروهایم خارش دارند، دلیل چیست؟
پاسخ: خارش کاملاً طبیعی است و اغلب بعد از دلمه‌زدگی تجربه می‌شود. این شفای پوست است، لطفا دچار استرس نشوید. بخش درحال ترمیم رابه هیچ وجه دست نزنید  یا مالش ندهید و توجه داشته باشید که این ناحیه به طور طبیعی پوسته پوسته می شود، آرایش دائم این ناحیه ممکن است پررنگ تر به نظر برسد زیرا پوسته ضخیمی ناحیه تحت درمان را پوشانده است.

س: چرا باید حداقل 4 هفته پس از درمان، ترمیم انجام دهم؟
پاسخ: این ناحیه ممکن است تا 4 هفته طول بکشد تا به طور کامل و ایمن برای انجام مراحل بعدی بهبود یابد. هر اقدامی در این ناحیه که قبل از این زمان باشد باعث تحریک و ایجاد زخم می‌شود و ما از تکمیل این فرآیند زودتر از پایان هفته چهارم خودداری می‌کنیم.

س: آرایش دائم چقدر دوام خواهند داشت؟
پاسخ : ماندگاری آرایش دائم کاملا بستگی به پوست فرد دارد. گروه سنی؛ شیوه زندگی و فعالیت ها و همچنین نحوه مراقبت ازاین ناحیه پس از درمان. به طور کلی، بخش ابرو می تواند 1-3 سال طول بکشد. (لطفاً به شرایط و ضوابط مراجعه کنید) ترمیم سالانه معمولاً برای تازه کردن ابروها توصیه می شود. درمان لب و چشم می تواند تا ۳ سال دوام داشته باشد. 

س: چه مدت می توانم بعد از ریمو یا پاک کردن مواد خدمات جدیدی داشته باشم؟
پاسخ: با تکنیک حذفی که داریم، حداقل یک دوره  ۲۵ الی ۳۰ روزه بین جلسات ریمو و حداقل 4 هفته بین دو فرایند لازم است.

س: دلیل تفاوت قیمت ها بر چه اساسی می باشد؟
پاسخ : یکی از اهداف این مرکز ایجاد امکان استفاده از خدمات برای تمامی اقشار جامعه می باشد همچنین به سابقه ی استخدام پیگمنتر در این مرکز هم بستگی دارد.

س: آیا انجام خدمات آرایش دائم درد دارد؟
پاسخ: خیر قبل از انجام کار از پک های بی حسی قوی در ناحیه موردنظر استفاده میشود.

س: برند رنگ مصرفی شما چیست؟
پاسخ: رنگ مصرفی ما رنگ فی بدون سرب و کاملا ارگانیک می باشد که بعد از مدتی شاهد رشد مجدد موهای ابروی خود خواهید بود.

س: ایا لوازم مورد استفاده برای هر مشتری ضدعفونی میشود؟
پاسخ: ما از پک های استریل یکبار مصرف جداگانه برای هر مشتری استفاده می کنیم.